reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja jeszcze o ciuszkach nie myśle ale jestem bardzo nakręcona na temat wózków i fotelików. Zakochałam się w wózku marki Anex sport [emoji7] może któraś mama miała do czynienia z tą firmą przy poprzednim dzieciaczku?



gannyx8dsoycbms0.png
Wczoraj wlasnie ogladalam te wozki i czytalam.gdzies opinie i jak to zawsze bywa byli zadowoleni i nie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Anet23 no to też ciekawie się zapowiada :) ale ja tam lubię jak coś się dzieje :)
@Aegi ja na 10 mam wizytę :p

A co do rzeczy dla maluszka to ja kompletnie nic nie mam... wszytsko po córce oddane a koleżanki trzymają dla swoich maleństw... więc będę musiała wszystko kupić ehh... wózek na pewno kupimy nowy, tak jak fotelik a ubranka to albo lumpki,ewentualnie Pepco może h&m nie będę szaleć bo z córką miałam pełno ubranek i połowę oddałam nieuzywanych wgl... ale na razie jeszcze nie myślę na ciuszki chociaż wózki oglądam bo uwielbiam takie rzeczy :p
 
U nas jeśli będzie dziewczynka to Laura, jeśli chłopczyk to będzie cieżko wybrać ale obstawiamy narazie przy Imieniu Michał :) od zawsze miała być Lena ale mam wrażenie ze wysyp Len, także stanęło na Laurce :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oglądam wozki i jak podoba mi sie gondola to spacerowka nie.... zalezy mi zeby mozna bylo zamontowac fotelik mogl by byc 2w1 bez spacerowki bo z doświadczenia wiem ze spacerówki z wozkie 3w1 sa krótko wykorzystywane.
Fotelik do auta chciała bym z baza ale.taka montowana na pasy . Mam fotelik po dzieciach ale niestety bez bazy a teraz sie uparlam ze musi byc z baza. A wanienke to taka z przewijakiem na stojaku sobie wymarzylam. :)
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oglądam wozki i jak podoba mi sie gondola to spacerowka nie.... zalezy mi zeby mozna bylo zamontowac fotelik mogl by byc 2w1 bez spacerowki bo z doświadczenia wiem ze spacerówki z wozkie 3w1 sa krótko wykorzystywane.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tylko ciezko taki znalesc bo zazwyczaj 2w1 sa ale tylko gondola i spacerowka a bardziej sie przydaje fotelik niz ta spacerowka tez za takim patrze ale bardzo ciezko.
 
Tylko ciezko taki znalesc bo zazwyczaj 2w1 sa ale tylko gondola i spacerowka a bardziej sie przydaje fotelik niz ta spacerowka tez za takim patrze ale bardzo ciezko.
No właśnie ciezko bedzie nam pewnie taki znaleźć. Ale jeszcze mamy sporo czasu wiec moze uda nam sie cos wyczaic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż zajmuje się fotelikami samochodowymi do jazdy tyłem - to jest jedyna rzecz którą mamy już wybraną :D przymierzył swój ulubiony model do naszej Hondy jak tylko się dowiedział, że będzie Bibi. Pasuje książkowo :)
 
reklama
Do góry