reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja mam wciąż niskie ciśnienie, a jak ostatnio mierzyłam to miałam 86/56, niby amplituda 30 zachowana, ale troszeczkę to przerażające.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka Dziewczyny, też zaczynam tą ciąże z nadprogramowymi kilogramami. Także teraz muszę się ostro kontrolować ale powiem szczerze,że do tej pory uwielbiałam słodkie ,a teraz w ogóle mnie nie ciągnie. Co do ciśnienia, to w domu miałam książkowe ale u lekarza zawsze podwyższone ;) Dlatego miałam pomiary dopiero po wizycie gdy dowiadywałam się,że wszystko okej ;) Co do wyprawek, to ja też nie szaleje. W pierwszej ciąży kupowałam dopiero po 34tyg. A teraz,to chyba tylko będę musiała dokupić pieluchy ;) bo mam wózek, fotelik ,łóżeczko i mase ubrań.
 
@KatiNails to super ze z dzidzią wszytsko dobrze :*
@czarna_jagoda no będę miała pomocnice elegancką :) bardzo chciała mieć rodzeństwo, nawet list do Mikołaja napisała ze pod choinkę chce lego i brata a ja jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży hehe :D

Co do ciuszków to na razie tylko oglądam tak samo jak wózki :) ale w pierwszej kolejności musimy zmienić auto bo do mojego wózek nie wejdzie hehe :) także zapowiada się sporo wydatków :p
 
bardzo chciała mieć rodzeństwo, nawet list do Mikołaja napisała ze pod choinkę chce lego i brata a ja jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży hehe :D


Haha jaka aparatka [emoji5] ja mojego apetyt nie pytam bo coś ma fazę na 'nie' i to by była najpewniej jego odpowiedź odnośnie chęci posiadania rodzeństwa. [emoji5]
 
A tak z innej beczki myślicie już nad imionami ?:)
Nasz synek to Marcelek :)
A teraz nie wiem mąż chciałby Jasia a ja nie mam pojęcia...
Dziewczynka Pola albo Zosia a mąż nie ma pojęcia [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A tak z innej beczki myślicie już nad imionami ?:)
Nasz synek to Marcelek :)
A teraz nie wiem mąż chciałby Jasia a ja nie mam pojęcia...
Dziewczynka Pola albo Zosia a mąż nie ma pojęcia [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imiona temat rzeka, te ktore mi sie podobaja sa tak oklepane, ze masakra. Podoba mi sie Hania, Natalka, Marysia, a chlopak nie mam pojecia, moze Oskar.
 
reklama
A tak z innej beczki myślicie już nad imionami ?:)
Nasz synek to Marcelek :)
A teraz nie wiem mąż chciałby Jasia a ja nie mam pojęcia...
Dziewczynka Pola albo Zosia a mąż nie ma pojęcia [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dziewczynka Helenka (typ męża) Ala (typ sześciolatka aktualnie zakochanego w przedszkolnej koleżance) a mój typ to Basia albo Jagódka :)

Jeśli chodzi o imię dla chłopczyka to nie mam ani jednego :)
Jakoś tak mam przeczucie że to babeczka :)
 
Do góry