reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ja jem co popadnie, poki co zadnych wstretow czy wielkich zachianek ;-) poprostu non stop mi sie chce jesc a szczegolnie juz jak leze w lozku wieczorem i prawie codziennie musze sie zrywac i cos jesc ponownie ;) Juz 1 kg na plusie... ;)
 
reklama
A ja jem co popadnie, poki co zadnych wstretow czy wielkich zachianek ;-) poprostu non stop mi sie chce jesc a szczegolnie juz jak leze w lozku wieczorem i prawie codziennie musze sie zrywac i cos jesc ponownie ;) Juz 1 kg na plusie... ;)


Hehe to tak jak ja ;P po prostu co chwile tylko mi się jeść chce ;P ale zachcianki mam, zależy od dnia :p noo wieczory najgorsze są ;P ale taki chyba nasz urok, ja nawet nie chve myśleć czy przytyłam, wolałabym jeszcze nie, ale przez ten mój apetyt to napewno coś na plusie ;D
 
Kochane mamusie, miałam dużo do nadrobienia ;)
Po pierwsze macie piękne brzuszki, aż miło patrzeć. ;) fajnie tak pooglądać ;)
Powiem Wam że mój brzuch również jest twardy i wypukły już. A to dopiero 9 tydzień. Szczególnie, że nie należę do tych szczupłych ;P chodzić mogę tylko w leginsach bo normalne spodnie nie dopne, bo za bardzo ściskają :D
I powiem Wam że mam straszny apetyt. Sama nie wiem na ca raz na słodkie raz na kwaśne. A zazwyczaj to koło 22 zaczyna mi się chcieć jeść i już czasem nie wytrzymuje i gonie mojego po kanapkę np. ;P
Co do witaminek ja również femibion biorę ;)
To moja pierwsza ciąża i w końcu czuje ze będzie dobrze, po tych moich przeżyciach.
Wgl zaczyna mi się bardzo ekscytujący rok ;)
Dzidziuś. W maju ślub kościelny. Myślimy się też od razu po ślubie wprowadzić do naszego nowego domku, który jeszcze wykańczamy, mój zmienia pracę :)
Mam nadzieję że wszystko pójdzie w dobra stronę!! ;)


Ja mam wizytę w pt ;) taka kontrolna i recepty ;)
Powiedzcie mi czy któraś z Was bierze zastrzyki z clexany?
Tak ja biore zastrzyki do konca ciąży i w połogu.
 
Powiedz mi jak Twój brzuch.. Bo mój już boli. Nie wiesz czy można je brać również w tylek?
W poprzedniej ciąży nie miałam siniakow brałam clexane 0,6, teraz mam zamienik ktory kupuje ze wzgledu na cene 2-3 zl za 10 zastrzykow i jest troche inaczej czesto mnie piecze, robia sie since. Ja robiłam i robie tylko w brzuch, po bokach.
 
Jeśli chodzi o zastrzyki clexane to można robić w przedramienia, w uda tak powiedziała mi pielęgniarka. Ja robiłam je codziennie mojej babci przez 4 lata prawie. Tylko nie wiem jak jest z nimi w ciąży
 
Jeśli chodzi o zastrzyki clexane to można robić w przedramienia, w uda tak powiedziała mi pielęgniarka. Ja robiłam je codziennie mojej babci przez 4 lata prawie. Tylko nie wiem jak jest z nimi w ciąży


Oki dzięki za info. Będę się dowiadywać jeszcze może od lekarza czy w tylek mogę. Bo w ramię i ido to napewno będzie boleć... ;/
 
W poprzedniej ciąży nie miałam siniakow brałam clexane 0,6, teraz mam zamienik ktory kupuje ze wzgledu na cene 2-3 zl za 10 zastrzykow i jest troche inaczej czesto mnie piecze, robia sie since. Ja robiłam i robie tylko w brzuch, po bokach.


Również teraz stosuje zamiennik NIKUROFSAZYT- czy tak jakoś. Bo wlasniw Pani w aptece mi ostatnio poleciła bo mówi że to ro samo i taniej wychodzi..

Też mam since i piecze ale przy clexan miałam tak samo..
 
reklama
Również teraz stosuje zamiennik NIKUROFSAZYT- czy tak jakoś. Bo wlasniw Pani w aptece mi ostatnio poleciła bo mówi że to ro samo i taniej wychodzi..

Też mam since i piecze ale przy clexan miałam tak samo..
Ja mam Neoparin i czasem piecze strasznie, przy clexane nie przypominam sobie, ale w sumie to bylo 7 lat temu ;)
 
Do góry