reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam sie i ja w nowym roku :) z zabawy sylwestrowej z mezem wrocilismy o 4 :) troszke spac mi sie chce, ale bylo bardzo fajnie.
Mdlosci troche złagodnialy, ale dalej apetyt kiepski. Co do piersi to moj maz stwierdzil ze sie powiekszyly :) ale bolec mnie nie bola, jedynie sa bardziej czule na dotyk.
Czy wam tez jest tak bardzo zimno? :)
No leżę dziś pod kocem cały dzień bo mi zimno :) i popijam herbatę ze świeżym imbirem :)

ckai9jcgezx02s4y.png
 
reklama
KatiNails ten imbir do herbatki na mdłości to świeży ma być? Jak to się robi możesz podpowiedzieć? :)
Kochana można sobie kupić herbatę zielona z imbirem gotową ale ona słabo działa bo to bardziej aromat niż imbir.
Ja kupiłam w Biedronce. Świeży :) kroje plastry, obieram ze skórki i wrzucam do herbaty. Łyżeczka morduję go trochę żeby sok do herbaty puścił :)
Mi nawet wąchanie imbiru świeżego dużo daje na nudności.
Mam też witaminy dla ciężarnych z wyciągiem z imbiru.
Można jeszcze zrobić napar z imbiru z cytryną i miodem. Już szukam przepisu i Ci wrzucę

ckai9jcgezx02s4y.png
 
Witam Was dziewczyny w tym nowym roku ☺ U mnie też nieciekawie cały dzień mnie mdli i wymiotuje Jak mam pusty żołądek to mdli a jak coś zjem to też lepiej nie jest Ale pociesza mnie myśl,że już bliżej niż dalej do 2 trymestru i powinno być lepiej ☺
 
To tylko ja bez mdlosci ???
Oj biedne wy :( oby wam szybko te dolegliwosci minely


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja również melduje mdłości , szczególnie rano . Do tego kłucie w podbrzuszu co jakiś czas średnio mocne , ale nieprzyjemne ... bolesne piersi . Często mam tez tak ze czuje jakby mi się coś ,,przewracalo w brzuchu'' . No i huśtawki nastrojów- powszechny objaw [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry