reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A ja slyszalam ze bedac w ciazy nie wolno karmic piersia :) rowniez tak mialam z moja corka i jak miala 5 miesiecy to juz sama butelka, bo nigdy sie nie najadala.
Lekarka nic mi nie mówiła.. Gdybym odczuwała skurcze albo coś by się zadziałało niepokojącego natychmiast bym przerwała.. Chciałabym karmić jeszcze do końca okresu zimowego.. Bo starszy brat co chwilę przynosi chorobska z przedszkola.. Wszystkich rozkłada, a najmniejszy zdrowy jak rydz!

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Witam podczytuje Was już jakiś czas ale dziś już postanowilam napisac. Z om wychodzi 5tydz5dzień nie byłam jeszcze u lekarza planuję pi swietach...rowno rok temu miałam ciążę biochemiczna i teraz strasznie sie boję ze mniw to spotka i znowu święta w szpitalu... Niby jest ok niw boli mniw brzuch mam mdłości itp normalne objawy ale... Od 2 dni boli mnie ramię...szyja... I wyczytalam w internetach ze to jeden z objawów ciąży pozamacicznej... Nie śpię tylko sie zadreczam. Hcg robilam ladnie przyrasta bylo 799 po 48godz 2578...nie wiem już co robic. M.przechodziła któraś z was cp?
 
Łoo teraz widzę, że Ty masz już czterolatka i jeszcze maluszka 4 miesięcznego. Niezłe kombo, nie dziwie się że Cię spanie bierze! Widmo całodniowe mdłości mnie przeraża od początku, póki co zupełnie nie czuję się inaczej niż przed ciążą. Moje doświadczenie jest znikome, a przy Tobie to już w ogóle miernota ale tak się zastanawiam czy na mdłości nie pomaga Ci na przykład napar z korzenia imbiru?
Piję herbatę z imbirem, ale średnio pomaga [emoji14] Oliver miał być ostatni i dla nas też to było zaskoczenie.. Był jeden raz bez zabezpieczenia. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) będzie jeszcze weselej z gromadka :-) A mój 4 mies bobas to idealny niemowlak.. On śpi i je i zawszeee się uśmiecha jak kolejne też takie będzie to się nie narobie :D Choć jestem też przygotowana na najgorsze, bo mój pierworodny dal szkołę życia przez pierwsze 6 miesiecy :D

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Ja już po wizycie i usg. Widać pęcherzyki ale nie widać zarodka i albo jest tak że ciaża jest młodsza niż myślę albo coś poszło nie tak.:(
Cykle mam krótkie, może tylko to, że jak dowiedziałam się o dwóch kresach to brałam serię zabiegów w kriokomorze i to mogło jakoś owulację poprzesuwać...
Jutro mam zrobić hcg i jeśli jest dibry wzrost to ok a jeśli nie ...to koniec radości
Czy któraś z Was tak miała że w 6t 1d nie było zarodka?
 
Ja już po wizycie i usg. Widać pęcherzyki ale nie widać zarodka i albo jest tak że ciaża jest młodsza niż myślę albo coś poszło nie tak.:(
Cykle mam krótkie, może tylko to, że jak dowiedziałam się o dwóch kresach to brałam serię zabiegów w kriokomorze i to mogło jakoś owulację poprzesuwać...
Jutro mam zrobić hcg i jeśli jest dibry wzrost to ok a jeśli nie ...to koniec radości
Czy któraś z Was tak miała że w 6t 1d nie było zarodka?
U mnie tak bylo a na ostatniej wizycie bylo piekne serduszko [emoji3] z usg wiek ciąży wychodził 6t3d A według om miałam 7+tc.. Na ostatniej wizycie usg dogoniło wiek ciąży z OM. Dokładnie nie napisze co ile miałam, bo moja książeczkę ma jeszcze lekarka chciała przestudiowac ostatnia ciążę:-)

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Witam podczytuje Was już jakiś czas ale dziś już postanowilam napisac. Z om wychodzi 5tydz5dzień nie byłam jeszcze u lekarza planuję pi swietach...rowno rok temu miałam ciążę biochemiczna i teraz strasznie sie boję ze mniw to spotka i znowu święta w szpitalu... Niby jest ok niw boli mniw brzuch mam mdłości itp normalne objawy ale... Od 2 dni boli mnie ramię...szyja... I wyczytalam w internetach ze to jeden z objawów ciąży pozamacicznej... Nie śpię tylko sie zadreczam. Hcg robilam ladnie przyrasta bylo 799 po 48godz 2578...nie wiem już co robic. M.przechodziła któraś z was cp?


Będzie dobrze, słyszałam że rzadka się zdarzają kilka razy pod rząd niepowodzenia. Mnie też bolały plecy w górnej części teraz a mam normalna ciążę. Beta Ci pięknie przrasta to się ciesz, bo to ważne jest ;)
Dobrze będzie.
 
Właśnie wróciłam od lekarza. Jest zarodek i mówiła że chyba widzi serducho:) CRL 0,38 cm. Na plamienia dostałam duphaston. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne, ze wzgl. na poprzednie poronienie i wiek no i na podstawowe badania. Mam się pojawić za ok miesiąc. Tylko niepokoi mnie fakt że już po wizycie odebrałam wynik bety i mam przyrost 47 %...coś mało chyba:(

Basiu czekałam na wieści od Ciebie, bardzo się cieszę że zarodek jest u Ciebie i serduszko.☺
A beta podobno trochę zwalnia przy takich
wielotysięcznych wartościach, gdzieś wczoraj wyczytałam taką informację ale nie wiem gdzie to było... może warto jeszcze raz powtórzyć- zawsze istnieje ryzyko pomyłki..
 
Witam podczytuje Was już jakiś czas ale dziś już postanowilam napisac. Z om wychodzi 5tydz5dzień nie byłam jeszcze u lekarza planuję pi swietach...rowno rok temu miałam ciążę biochemiczna i teraz strasznie sie boję ze mniw to spotka i znowu święta w szpitalu... Niby jest ok niw boli mniw brzuch mam mdłości itp normalne objawy ale... Od 2 dni boli mnie ramię...szyja... I wyczytalam w internetach ze to jeden z objawów ciąży pozamacicznej... Nie śpię tylko sie zadreczam. Hcg robilam ladnie przyrasta bylo 799 po 48godz 2578...nie wiem już co robic. M.przechodziła któraś z was cp?
Ja przeżyłam w zeszłym roku.. Przede wszystkim od 5tc zaczęłam krwawić/plamić na wizycie u lekarza podczas usg nie widział pęcherzyka dal mi czas tydz czasu i tabletki na podtrzymanie ciąży.. Wytrzymałam jakoś 3 dni i zaczął mnie boleć prawy jajnik najpierw o 5 rano obudził mnie bol aż modlilo, wzięłam nospe forte i do 15 miałam spokój, A później znów się zaczęło.. Zawołałam brata żeby zawiózł mnie na pogotowie. W szpitalu pobrali krew na bete po wynikach przyrastala nie prawidłowo.. Obserwacja trwała ponad dobę. Rano miałam zabieg usunięcia jajnika i jajowodu podczas zabiegu 100% potwierdzenie cp.

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
reklama
Wydaje mi sie ze nie bez powodu zalecaja isc do lekarza miedzy 7 a 8 tyg, pewnie to dlatego zeby wlasnie bylo juz wszystko ladnie widac.
 
Do góry