reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak wizyta?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas mały problem kosmówka trochę się odkleja,dzidzia ma 6tyg i 5 dni serduszko bije,mamy się oszczędzać i 3 x dziennie duphaston.Za tydzień mam przyjść do kontroli czy wszystko ok,założy kartę ciąży i da skierowane na badania.
 
reklama
To że Ty wiem :D tylko chodziło mi o to że może koleżanka też w ciąży i nie wiem czy może nosić żele [emoji14]

ckaiyx8d63pd6voi.png
Koleżanka nie [emoji4]chyba,że o czym nie wiem. A powiedz mi jak to jest z używaniem acetonu ? Mam juz odrost i chciałabym położyć nową hybryde. Zawsze starej pozbywalam sie acetonem.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas mały problem kosmówka trochę się odkleja,dzidzia ma 6tyg i 5 dni serduszko bije,mamy się oszczędzać i 3 x dziennie duphaston.Za tydzień mam przyjść do kontroli czy wszystko ok,założy kartę ciąży i da skierowane na badania.
Trzymam kciuki by wszystko było dobrze.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej ja się nawet nie zastanawiałam nad farbowaniem i w sumie nie sądzę że to szkodliwe.Farbować muszę bo już siwochy się pojawiają i nie mogę tego przeżyć,dziś właśnie czeka mnie farbowanie:)
A i łączę się w bólu z karmiącymi jeszcze mamami też mam gehennę z odstawieniem ,a do sierpnia muszę, z tym że mój uparciuch już prawie 2 i pół roku:growl:
 
Koleżanka nie [emoji4]chyba,że o czym nie wiem. A powiedz mi jak to jest z używaniem acetonu ? Mam juz odrost i chciałabym położyć nową hybryde. Zawsze starej pozbywalam sie acetonem.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aceton bym odpuściła. Poza tym ja wogole aceton traktuje jak jedno wielkie.G. mega wysusza płytkę paznokcia i skórę. Ja spiłowywuje. Ale pracuje na twardych bazach (Proteina z Indigo, Repair z NC, Flexi z MAM) i one jeśli się nie zapowietrzaja ściągasz tylko kolor i uzupełniasz bazę. Zresztą ja 7 lat tłukę pazury to już mam wyczucie z piłowaniem żeby nie przepiłowac płytki

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Aceton bym odpuściła. Poza tym ja wogole aceton traktuje jak jedno wielkie.G. mega wysusza płytkę paznokcia i skórę. Ja spiłowywuje. Ale pracuje na twardych bazach (Proteina z Indigo, Repair z NC, Flexi z MAM) i one jeśli się nie zapowietrzaja ściągasz tylko kolor i uzupełniasz bazę. Zresztą ja 7 lat tłukę pazury to już mam wyczucie z piłowaniem żeby nie przepiłowac płytki

ckaiyx8d63pd6voi.png
Ja nie mam żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Kupilam sobie lampe i kilka lakierów żeby sobie robić w domu i przy okazji kolezance. Bede musiała spróbować spilowac [emoji20] ale tak nie lubie tego robic.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry