reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja powtórzyła dzis test i znów bladzioch [emoji45] wczesniej robiłam test z czułością 10 dzis z czułością 25.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja powtórzyła dzis test i znów bladzioch [emoji45] wczesniej robiłam test z czułością 10 dzis z czułością 25.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak test 10 mlU z allegro (ten biało różowy strumieniowy) i tego samego dnia żółty bobo test 25mlU - płytkowy.
Polecam Ci kupić ten bobo test. :)
1513330170-e6491d3f1fa912bb-aaaaaa.jpeg
1513330180-806b95d6d5c15bc0-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Witam trochę doczytałam ale już mi poumykało z głowy co chciałam komu napisać:sorry2:Wczorajsza wizyta super,mam juz kartę ciąży,termin na 4.08 ale rozwiązujemy się końcem lipca już mi powiedział.Dzidziuś ma 6,8mm,serducho pięknie bije,ciałko żółtkowe tez jest ok.Dostałam skierowanie na badania zapewne standardowo morfologia,hbs,tsh,toxo,cukier,hiv,hcv,grupa krwi i jeszcze jedno ale nie rozczytam:p:D W badaniu ginekologicznym tez czysto.Następna wizyta 16.01;) acha i wiek ciąży z usg pokrywa się z OM.
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    287,8 KB · Wyświetleń: 87
U mnie tak test 10 mlU z allegro (ten biało różowy strumieniowy) i tego samego dnia żółty bobo test 25mlU - płytkowy.
Polecam Ci kupić ten bobo test. :)
1513330170-e6491d3f1fa912bb-aaaaaa.jpeg
1513330180-806b95d6d5c15bc0-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8d63pd6voi.png
U mnie dziś taka kreseczka jak u Ciebie na pierwszym zdjeciu. Nie wiem co myśleć ale skoro jest to chyba moge miec jakaś nadzieję. [emoji4] w sumie moja córeczka tez jest z takiego bladziocha.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie. Czy farbujecie włosy ? Wiecie swieta sie zblizaja a tu odrosty na glowie? Co w ogole sadzice o farbowaniu w pierwszych tygodniach czy farbowac czy nie ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie wyszłam od ginekolog i zadałem to pytanie na koniec odpowiedziała że można włosy farbować.
 
Dziewczyny a co myslicie o robieniu żeli? Koleżanka prosi bym jej zrobiła i nie wiem czy jej zrobić czy odmówić.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co myslicie o robieniu żeli? Koleżanka prosi bym jej zrobiła i nie wiem czy jej zrobić czy odmówić.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ze ona w ciąży czy że Ty ? [emoji23]
Zresztą to nie ważne :)
Nie ma przeciwwskazań do robienia paznokci żelowych czy hybrydowych w ciąży :)
Mam mnóstwo ciężarnych klientek :) sama też będę pracować najdłużej jak się da. Oczywiście dodatkowo maseczka :) co by pyłu nie wdychać. Bo wiadomo że pochłaniacz wszystkiego nie wciągnie ;)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Ale ze ona w ciąży czy że Ty ? [emoji23]
Zresztą to nie ważne :)
Nie ma przeciwwskazań do robienia paznokci żelowych czy hybrydowych w ciąży :)
Mam mnóstwo ciężarnych klientek :) sama też będę pracować najdłużej jak się da. Oczywiście dodatkowo maseczka :) co by pyłu nie wdychać. Bo wiadomo że pochłaniacz wszystkiego nie wciągnie ;)

ckaiyx8d63pd6voi.png
W ciąży ja [emoji4] (mam nadzieje) . Dziękuję za odpowiedź.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry