reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Byłam dzisiaj na izbie przyjęć. Od tygodnia nie jem mało pije i cały dzień wymioty, bałam się żeby się nie odwodnic i wogole dlatego poszłam po pomoc. Panie z IP potraktowaly mnie okropnie po co przyszłam i te na noc w dodatku a była 18. Co ja ze sobą zrobiłam przez tyle czasu i wogole, dostałam kazania, chyba nie miały zamiaru mnie przyjąć. Tak się zdenerwowałam i mówię ***** co to za szpital. One znów pretensje do mnie czemu tak się bulwersuje, przecież jestem w ciąży to się martwię. Chciały mnie przyjąć na oddział chirurgiczny chociaż ja powtarzalam parę razy ze jestem w ciąży i wkoncu wzięli mnie na ginekologie po godzinie oczekiwania, zawołali z łaską lekarza który mnie zbadał i zrobił usg
Ja nie wiem co to będzie jak będę musiała tam rodzic.
Może należy rozważyć inny szpital? Może trochę dalej ale dla konforru psychicznego czasem warto... Ja też mam szpital pod nosem ale zastanowię się jak już będzie tak daleko ... Życzę dużo zdrowia
 
reklama
Byłam dzisiaj na izbie przyjęć. Od tygodnia nie jem mało pije i cały dzień wymioty, bałam się żeby się nie odwodnic i wogole dlatego poszłam po pomoc. Panie z IP potraktowaly mnie okropnie po co przyszłam i te na noc w dodatku a była 18. Co ja ze sobą zrobiłam przez tyle czasu i wogole, dostałam kazania, chyba nie miały zamiaru mnie przyjąć. Tak się zdenerwowałam i mówię ***** co to za szpital. One znów pretensje do mnie czemu tak się bulwersuje, przecież jestem w ciąży to się martwię. Chciały mnie przyjąć na oddział chirurgiczny chociaż ja powtarzalam parę razy ze jestem w ciąży i wkoncu wzięli mnie na ginekologie po godzinie oczekiwania, zawołali z łaską lekarza który mnie zbadał i zrobił usg
Ja nie wiem co to będzie jak będę musiała tam rodzic.
Kurde współczuję. Ja jak jechałam przed terminem porodu z synem bo skurcze miałam to w sekundzie lekarz był na izbie i najpierw było przyjęcie na oddział a potem szybko badania. Nie było czegoś takiego a najpierw sprawdzimy i potem się zastanowimy co dalej tylko od razu przyjedzie na oddział jak coś się dzieje na obserwację

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Jestem właśnie po wizycie.
Ostatnia @ 16.11
Lekarz nie chciał zrobić usg, nie zbadał mnie nawet ginekologiczne.
Powiedział że za małe hcg i nic jeszcze nie będzie widać. Trochę mi smutno.
Kolejna wizyta 3.01

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja na 4 stycznia się umowilam. Nawet nie było sensu żeby szybciej a przynajmniej zobaczę serduszko :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Oliwiapatrycja wspolczoje przezyc ! Moze warto pomyslec nad innym szpitalem ?

Late92 jaka tabletka na przyspieszenie ? Dopochwowa ? Pytam co bym wiedziala czego odmawiac podczas porodu. A takto wspolczoje ciezkiego porodu. Cudne dzieci ;)

Dziewczyny naskrobalyscie tyle ze az mi ciezko oddniesc sie do wszysrkich waszych postow.

Ja moich chlopcow urodzilam naturlanie, pierwszego 4 dni po terminie porod wywolywany o 10 zakonczyl sie o 14, starszy syn waga 3100. Drugi syn przyszedl na swiat 4 dni przed terminiem, wody mi odeszy o 00.26 a urodzilam o4.15 nad ranem a syn wazyl 3740. Take ja moge powiedziec ze moje porody byly szybkie. I moj mloszy synal takze jest z sierpnia ;)

Ja uwazam ze sierpnien to piekny miesiac. Jeszcze mozna pokorzystac na spacerach z maluchami.



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie. Czy farbujecie włosy ? Wiecie swieta sie zblizaja a tu odrosty na glowie? Co w ogole sadzice o farbowaniu w pierwszych tygodniach czy farbowac czy nie ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie. Czy farbujecie włosy ? Wiecie swieta sie zblizaja a tu odrosty na glowie? Co w ogole sadzice o farbowaniu w pierwszych tygodniach czy farbowac czy nie ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem fryzjerka . Jak pracowałam w zawodzie to często spotykałam się z ciężarnymi farbujacymi włosy, w swojej pierwszej ciąży robiłam pasemka. Zawsze mi że wydawało że można , jednak teraz po tym poronieniu to może wpadam w paranoje bo boje się nawet używać niektórych kremów do twarzy.takze jeśli zdecyduje się na farbę to na pewno jakaś delikatna np matrix sync Colorado bez amoniaku
 
Dziewczyny nie wiem czy powtarzać betę w poniedziałek była 241 i tak myśle jechać dzisiaj czy nie ? Wizytę mam w środę :)
 
Oliwiapatrycja wspolczoje przezyc ! Moze warto pomyslec nad innym szpitalem ?

Late92 jaka tabletka na przyspieszenie ? Dopochwowa ? Pytam co bym wiedziala czego odmawiac podczas porodu. A takto wspolczoje ciezkiego porodu. Cudne dzieci ;)

Dziewczyny naskrobalyscie tyle ze az mi ciezko oddniesc sie do wszysrkich waszych postow.

Ja moich chlopcow urodzilam naturlanie, pierwszego 4 dni po terminie porod wywolywany o 10 zakonczyl sie o 14, starszy syn waga 3100. Drugi syn przyszedl na swiat 4 dni przed terminiem, wody mi odeszy o 00.26 a urodzilam o4.15 nad ranem a syn wazyl 3740. Take ja moge powiedziec ze moje porody byly szybkie. I moj mloszy synal takze jest z sierpnia ;)

Ja uwazam ze sierpnien to piekny miesiac. Jeszcze mozna pokorzystac na spacerach z maluchami.
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie powiem ci nazwy, bo sama nie wiem.. Ta kobieta zrobiła to bez mojej zgody.. Miała zrobic tylko masaż szyjki, a zaaplikowala mi jakaś tabletkę, która wyciągnęła z szafki przy łóżku.. Ja się nie zorientowałam od razu(widziałam że wyciągnęła z szafki coś białego przypominające tabletkę, ale nie miałam pojęcia że ona to we mnie wsadzi..Jak mówiłam zrobiła to bez mojej zgody..I dopiero po porodzie gdy rozmawiałam z moja położną połączyłam fakty, A położna potwierdziła że jest przekonana że to zrobiła bo zna jej praktyki.. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniła do szefowej oddziału tego szpitala gdzie rodzilam i miała donieść na tą kobietę..
 
reklama
Oliwiapatrycja wspolczoje przezyc ! Moze warto pomyslec nad innym szpitalem ?

Late92 jaka tabletka na przyspieszenie ? Dopochwowa ? Pytam co bym wiedziala czego odmawiac podczas porodu. A takto wspolczoje ciezkiego porodu. Cudne dzieci ;)

Dziewczyny naskrobalyscie tyle ze az mi ciezko oddniesc sie do wszysrkich waszych postow.

Ja moich chlopcow urodzilam naturlanie, pierwszego 4 dni po terminie porod wywolywany o 10 zakonczyl sie o 14, starszy syn waga 3100. Drugi syn przyszedl na swiat 4 dni przed terminiem, wody mi odeszy o 00.26 a urodzilam o4.15 nad ranem a syn wazyl 3740. Take ja moge powiedziec ze moje porody byly szybkie. I moj mloszy synal takze jest z sierpnia ;)

Ja uwazam ze sierpnien to piekny miesiac. Jeszcze mozna pokorzystac na spacerach z maluchami.



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam a syna z lipca :) fajnie bo tego malucha nie trzeba ubierać w grube kombinezony. W sierpniu mamy dyżur w przedszkolu, to lipiec spędzi ze mną jeszcze bez dzidziusia :) przed narodzinami spędzimy więcej czasu razem :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Do góry