reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Byłam dzisiaj na izbie przyjęć. Od tygodnia nie jem mało pije i cały dzień wymioty, bałam się żeby się nie odwodnic i wogole dlatego poszłam po pomoc. Panie z IP potraktowaly mnie okropnie po co przyszłam i te na noc w dodatku a była 18. Co ja ze sobą zrobiłam przez tyle czasu i wogole, dostałam kazania, chyba nie miały zamiaru mnie przyjąć. Tak się zdenerwowałam i mówię ***** co to za szpital. One znów pretensje do mnie czemu tak się bulwersuje, przecież jestem w ciąży to się martwię. Chciały mnie przyjąć na oddział chirurgiczny chociaż ja powtarzalam parę razy ze jestem w ciąży i wkoncu wzięli mnie na ginekologie po godzinie oczekiwania, zawołali z łaską lekarza który mnie zbadał i zrobił usg
Ja nie wiem co to będzie jak będę musiała tam rodzic.
 
reklama
No to też nie najkrócej :) ale super, że też się udało :* nie ma co się denerwowač, nerwy tylko szkodzą.

U nas starania zajęły 2.5 roku. 2 lata oo prostu bez zabezpieczenia, w międzyczasie szukałam przyczyny i lekarza, no i w końcu 5 cykli stymulowanych i się udało :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Wow, to naprawdę też długo i zobacz, udało się nam prawie w tym samym czasie. :D
 
Dzisiaj byłam u lekarza, wg usg 4t4d, widać pęcherzyk 6.7mm i zaczyna sie tworzyć pęcherzyk żółtkowy, lekarz powiedział ze na ten czas wszystko w porządku. Mam już założoną karte ciazy - termin 8.08.18, od dzisiaj tez jestem na L4. Kolejna wizyta 4.01. :) kamień spadł mi z serca ze wszystko w porządku, oby było tak do końca [emoji7][emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Szybko to l4.
Lekarz chciał dać?
Ja dzisiaj podpytywalam, bo pracuje w przedszkolu i trochę się boję to nie chciał słyszeć i zwolnieniu.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dzisiaj na izbie przyjęć. Od tygodnia nie jem mało pije i cały dzień wymioty, bałam się żeby się nie odwodnic i wogole dlatego poszłam po pomoc. Panie z IP potraktowaly mnie okropnie po co przyszłam i te na noc w dodatku a była 18. Co ja ze sobą zrobiłam przez tyle czasu i wogole, dostałam kazania, chyba nie miały zamiaru mnie przyjąć. Tak się zdenerwowałam i mówię ***** co to za szpital. One znów pretensje do mnie czemu tak się bulwersuje, przecież jestem w ciąży to się martwię. Chciały mnie przyjąć na oddział chirurgiczny chociaż ja powtarzalam parę razy ze jestem w ciąży i wkoncu wzięli mnie na ginekologie po godzinie oczekiwania, zawołali z łaską lekarza który mnie zbadał i zrobił usg
Ja nie wiem co to będzie jak będę musiała tam rodzic.

Tak to kuzwa jest. Najlepiej wogole nie przeszkadzac. Co Ci powiedział wkoncu lekarz, dal jakies leki? Zalecił jakies badanie. Wszystko jest tylko pieknie, slicznie napisane w wymogach, ze kobieta w ciąży powinna byc objeta staranną opieką itp, a zycie robi swoje.
 
Jestem właśnie po wizycie.
Ostatnia @ 16.11
Lekarz nie chciał zrobić usg, nie zbadał mnie nawet ginekologiczne.
Powiedział że za małe hcg i nic jeszcze nie będzie widać. Trochę mi smutno.
Kolejna wizyta 3.01

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem właśnie po wizycie.
Ostatnia @ 16.11
Lekarz nie chciał zrobić usg, nie zbadał mnie nawet ginekologiczne.
Powiedział że za małe hcg i nic jeszcze nie będzie widać. Trochę mi smutno.
Kolejna wizyta 3.01

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie hcg masz? Lekarka sie ze mna umowila na pierwsza wizyte gdy hcg bylo powyzej 1000 bo wczesniej nie ma po co robic usg. Tylko raz robilam hcg, a reszte ona sobie obliczyla kiedy bedzie mozna cos juz zobaczyc.
 
Szybko to l4.
Lekarz chciał dać?
Ja dzisiaj podpytywalam, bo pracuje w przedszkolu i trochę się boję to nie chciał słyszeć i zwolnieniu.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja pracuje po 12h cały czas na nogach i jeszcze nocki poza tym jestem po jednym poronieniu także sadze że to przesądziło sprawę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to kuzwa jest. Najlepiej wogole nie przeszkadzac. Co Ci powiedział wkoncu lekarz, dal jakies leki? Zalecił jakies badanie. Wszystko jest tylko pieknie, slicznie napisane w wymogach, ze kobieta w ciąży powinna byc objeta staranną opieką itp, a zycie robi swoje.

Z dzidzią wszystko ok, przepisał mi lek żeby zmniejszyć wymioty ale oczywiście taki którego nie ma i dopiero na zamówienie ale naszczesvie jutro rano powinni go przywieźć. Jak pójdę do swojego ginekologa to chyba dopiero coś więcej zrobi bo tutaj jeśli się nie umiera to dziękuję i do domu. Jutro pójdę do swojego lekarza to wtedy coś mi może zaleci.
 
reklama
A jakie hcg masz? Lekarka sie ze mna umowila na pierwsza wizyte gdy hcg bylo powyzej 1000 bo wczesniej nie ma po co robic usg. Tylko raz robilam hcg, a reszte ona sobie obliczyla kiedy bedzie mozna cos juz zobaczyc.
Dzisiaj hcg 192.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry