reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny pytanie. Czy farbujecie włosy ? Wiecie swieta sie zblizaja a tu odrosty na glowie? Co w ogole sadzice o farbowaniu w pierwszych tygodniach czy farbowac czy nie ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Farba bez amoniaku, najlepiej przy otwartym oknie żeby nie wdychać smrodów [emoji14]

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
reklama
Ja jestem fryzjerka . Jak pracowałam w zawodzie to często spotykałam się z ciężarnymi farbujacymi włosy, w swojej pierwszej ciąży robiłam pasemka. Zawsze mi że wydawało że można , jednak teraz po tym poronieniu to może wpadam w paranoje bo boje się nawet używać niektórych kremów do twarzy.takze jeśli zdecyduje się na farbę to na pewno jakaś delikatna np matrix sync Colorado bez amoniaku
Kochana bo Ty się biedna nawdychałas :(

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Ja będę robiła betę w poniedziałek, żeby na wizytę w środę mieć w miarę aktualną :) no i z czystej ciekawości ile wzrosła :)
Ja kawał do wizyty ale też w poniedziałek betę robię :)
Pierwsza beta 6 dni przed terminem @ - 9.27
Wczoraj 36.74.
W poniedziałek termin @ to pojadę sprawdzić czy wszystko ok czy ładnie rośnie :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Też nie wyobrażam sobie nie farbowac włosów. [emoji4] mam mnóstwo siwych[emoji33]
Dziś będę powtarzała test. Czekam tylko aż mała sie obudzi. Nie chcę wychodzić z łóżka gdy ona śpi. Bety nie robiłam i robić nie będę. W pierwszej ciąży robiłam (ciążę poronilam). Źle przyrastala. To byl dla mnie taki stras,że juz więcej nie bede robic tego badania.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kawał do wizyty ale też w poniedziałek betę robię :)
Pierwsza beta 6 dni przed terminem @ - 9.27
Wczoraj 36.74.
W poniedziałek termin @ to pojadę sprawdzić czy wszystko ok czy ładnie rośnie :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
Bardzo wcześnie zrobiłaś betę. Podejrzewalas ciążę ? Zle sie czułas? Jeśli juz o tym pisałaś to prosze powtórz [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też nie wyobrażam sobie nie farbowac włosów. [emoji4] mam mnóstwo siwych[emoji33]
Dziś będę powtarzała test. Czekam tylko aż mała sie obudzi. Nie chcę wychodzić z łóżka gdy ona śpi. Bety nie robiłam i robić nie będę. W pierwszej ciąży robiłam (ciążę poronilam). Źle przyrastala. To byl dla mnie taki stras,że juz więcej nie bede robic tego badania.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam takie same doświadczenia dlatego też się boje tej vety
 
reklama
Bardzo wcześnie zrobiłaś betę. Podejrzewalas ciążę ? Zle sie czułas? Jeśli juz o tym pisałaś to prosze powtórz [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak bardzo wcześnie :)
To był 3cs. Odpuściłam totalnie nakręcanie się na objawy i zajmowałam się czymś żeby nie myśleć czy się udało czy nie.
Owulację miałam szybko w tym cyklu bo 11/12dc. Od soboty kłuły mnie dość specyficznie jajniki, szyjka opadła, zrobiła się twarda i wystająca więc tym bardziej pomyślałam @ idzie.. owu szybciej to może i @ szybciej przyjdzie. W niedzielę byliśmy na urodzinach u córki sąsiadki i przez moment myslalam że okres mi przyszedł. Takie skurcze miałam. Ale szyjka z kolei znów się uniosła. Plus tak często chodziłam do kibelka że pomyślałam że zapalenie pęcherza mam... Ale coś mi nie spasowało bo pęcherz nie bolał, cewka przy sikaniu też nie. W poniedziałek z głupa strzeliłam test ale byłam pewna że wynik będzie negatywny. Jakie moje zdziwienie jak pokazał cień cienia [emoji23] 6 dni przed terminem@... Więc nie myśląc wiele poleciałam na betę która to potwierdziła [emoji23] 9 dpo :) najwidoczniej u mnie to były objawy zagnieżdżania. W poprzedniej ciąży tak nie miałam :)

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Do góry