reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja rano czuje się dobrze, zaczynam się złe czuć około 15-16 zaczyna mnie mdlic... pobolewa mnie brzuch i plecy... a teraz siedzę w laboratorium bo jestem w trakcie badania glukozy...i już wiem ze znowu będę miała insulinę... cukier na czczo 105... ech


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja rano czuje się dobrze, zaczynam się złe czuć około 15-16 zaczyna mnie mdlic... pobolewa mnie brzuch i plecy... a teraz siedzę w laboratorium bo jestem w trakcie badania glukozy...i już wiem ze znowu będę miała insulinę... cukier na czczo 105... ech


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej ja też jestem na insulinie. Jak sobie radzilaś wcześniej? Moje cukry sa przeważnie w normie, ale niestety czasem zdarza się ze jest za dużo a czasem za mało :-(
 
@NowaNatka pierwsza wizytę masz juz za sobą? W którym jesteś tyg.
Ja miałam pierwsza wizytę w czwartek ale jeszcze nie bylo nic widać taka malutka kropeczka i dlatego mam jutro isc zobaczyć umieram z strachu. Mdłości nie mam i też się martwie ogólnie to się wszystkim martwię.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie od rana mdli, brzuch boli☹️ nic nie robię tylko to co muszę, a tak to poleguje cały czas. Ja idę w środę do lekarza, mam nadzieję już coś zobaczyć [emoji6]

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja też jestem na insulinie. Jak sobie radzilaś wcześniej? Moje cukry sa przeważnie w normie, ale niestety czasem zdarza się ze jest za dużo a czasem za mało :-(

Ja wole cukry za wysokie niż za małe... za mały cukier (spadek cukru) odebrał mi córkę w 33tc... i przyspieszył cc. Insulina dla mnie jest takim zabezpieczeniem... czułam się bezpieczniej jak ja miałam. Cukrzyca u mnie pojawia sie razem z II kreskami na teście i znika z porodem [emoji16] teraz zrobiłam test ogtt wyniki po 16 zobaczyny choć sam cukier na czczo 105 jest już za wysoki...
 
@NowaNatka pierwsza wizytę masz juz za sobą? W którym jesteś tyg.
Ja miałam pierwsza wizytę w czwartek ale jeszcze nie bylo nic widać taka malutka kropeczka i dlatego mam jutro isc zobaczyć umieram z strachu. Mdłości nie mam i też się martwie ogólnie to się wszystkim martwię.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
tak mam za soba wizytę teraz jestem gdzieś w6tyg według usg według OM 7
w pierwszej ciąży tez za szybko poszłam o widziałam sam pęcherzyk ,dobrze wiem ze takie czekanie najgorzej stresuje ,ale do jutra mało czasu juz .ktory masz tydzien?
 
tak mam za soba wizytę teraz jestem gdzieś w6tyg według usg według OM 7
w pierwszej ciąży tez za szybko poszłam o widziałam sam pęcherzyk ,dobrze wiem ze takie czekanie najgorzej stresuje ,ale do jutra mało czasu juz .ktory masz tydzien?
Według miesiączki 5 tydz, ale lekarz w czwartek widział tylko maleńko kropeczke i nie mógł stwiedzieć ze to pecherzyk i kazał przyjść jutro dlatego się boję

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wole cukry za wysokie niż za małe... za mały cukier (spadek cukru) odebrał mi córkę w 33tc... i przyspieszył cc. Insulina dla mnie jest takim zabezpieczeniem... czułam się bezpieczniej jak ja miałam. Cukrzyca u mnie pojawia sie razem z II kreskami na teście i znika z porodem [emoji16] teraz zrobiłam test ogtt wyniki po 16 zobaczyny choć sam cukier na czczo 105 jest już za wysoki...
105 nie jest źle, zależy jaki jest w nocy. Ja czasem mam ponad 100 rano ale w nocy mam kolo 80, dibetolog mi powiedziała ze to takie odbicie po niskim w nocy. Ja mam cukrzycę na codzień i mam tabletki, przed ciąża zamianka na insulinę i tak całą ciąże. To moja druga, ale jakoś bardziej sie boje.
 
reklama
Ja wole cukry za wysokie niż za małe... za mały cukier (spadek cukru) odebrał mi córkę w 33tc... i przyspieszył cc. Insulina dla mnie jest takim zabezpieczeniem... czułam się bezpieczniej jak ja miałam. Cukrzyca u mnie pojawia sie razem z II kreskami na teście i znika z porodem [emoji16] teraz zrobiłam test ogtt wyniki po 16 zobaczyny choć sam cukier na czczo 105 jest już za wysoki...
Zadam może mało czułe pytanie, ale jak duży spadek miałaś? Ja wczoraj mialam do 48 aż :-( przepraszam ze tak dopytuje...
 
Do góry