reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem,bo ja chyba sobie nie radzę.Czy każdy tak ma na początku,czy tylko ja???
 
Oby szybko i spokojnie [emoji3] liczyłaś sobie datę porodu? :)


Wychodzi mi tak między 9-11 sierpnia. Dokładne nie wiem bo każdy kalkulator inaczej pokazuje. Poza tym cykle mialam tak co 29-30 dni więc dzień w tą, dzień w tamtą. Zobaczymy po USG. Bety nie robiłam wcale. Jak testy pokazały pozytywny to stwierdziłam że bety już nie ma sensu robić.
Poczekamy, zobaczymy chociaż juz bardzo chciałabym wiedzieć co i jak. To pierwsza ciąża więc ogromne przeżycie.
 
Również mam 18 wizytę :D już się nie mogę doczekac!
Za to wczoraj byłam również na wizycie, mam nisko macice(oczywiście jak i macica to i szyjka) na której mam krwawiaca nadzerke. Dostałam leki podtrzymujące i bezwzględny zakaz sexu :(
 
reklama
Moje objawy : okropne zmęczenie (spałabym cały dzień :p) bardzo przeszkadza mi to w pracy :baffled:, czasami kłucie podbrzusza raz z lewej raz z prawej, "pełny brzuch" czuje się jakbym wypiła 10 l wody :D w moim przypadku to 5 tydzień 5 dzień :) wizytę mam dopiero 28 grudnia :sad: (mają zadzwonić jak zwolni się jakiś wcześniejszy termin) + robiłam betę 04.12 i wyszła 1375 mlU/mL
 
Do góry