reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Super, ze wszystko okej i ze się Synuś potwierdził kolejny raz :)
I udanej wieczoru już teraz [emoji5] trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze „po” [emoji4]



20 sierpnia 2018
Super [emoji5] My też dostaliśmy pozwolenie ale mój ma taką blokadę ze nie daje rady i nici ze seksu [emoji53]

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny nie wiem jak to będzie bo właśnie też mamy blokade .. ale może ' głód ' przełamie opory .. zobaczymy :)
Po takim długim czasie będzie się działo. Wyżyjesz się na jawie to nie będzie ci się śniło hehe.
My nadal mamy zakaz już 2,5mies....masakra
Synuś jaki już duży, fajnie:)
No to trzymam kciuki żeby zakaz został zniesiony od następnej wizyty.. czego się nie robi dla naszych małych bobasów :)
Jaka miałaś szyjkę ze miałaś sie oszczędzać? Ja właśnie leźe mam 3,4sxyjke a za tydz dopiero wizyta.


Ja wczoraj robiłam badania moczu bo chyba mam infekcje jutro odbieram dyniami wiec sie okaże.

Która tez ma bóle krocza;(?
Miałam 2.9 cm na jednej wizycie i potem się wydłużała co wizyte o troszkę jak leżałam .. ostatnio była już 3.9 i mogłam powstać :) przy 3.5 miałam się oszczędzać. Ale jednak leżałam większość czasu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak to będzie bo właśnie też mamy blokade .. ale może ' głód ' przełamie opory .. zobaczymy :) No to trzymam kciuki żeby zakaz został zniesiony od następnej wizyty.. czego się nie robi dla naszych małych bobasów :)Miałam 2.9 cm na jednej wizycie i potem się wydłużała co wizyte o troszkę jak leżałam .. ostatnio była już 3.9 i mogłam powstać :) przy 3.5 miałam się oszczędzać. Ale jednak leżałam większość czasu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

To od którego tyg Ci sie zaczęło?
 
To od którego tyg Ci sie zaczęło?
Pierwszy raz mierzona szyjkę miałam w okolicach 14 tygodnia. I wtedy było 2.9 cm i od razu leżenie bo nie wiadomo czy krótka czy się skraca.. i potem co dwa tygodnie wizyta i szyjka coraz dłuższa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie szyjka była mierzona teraz na usg połówkowym 3,9 cm, napisane w opisie z usg zamknięta w kształcie T, a na usg prenatalnym w 12 tyg było 4,4 cm
 
Ktoś zakłada dla Ciebie kartę na swoim smartfonie. Robi screen ekranu. Przesyła Ci go. I to tyle. Przy kasie pokazujesz screena ekranu. Albo drukuje sobie kartę w formie zdjęcia lub na kartce. Ważne! Musi być to cała karta wraz z kodem kreskowy, by dało się go zeskanować, nie sam numer. Kiedyś mógł być sam numer karty spisane na kartce, obecnie jest to niedozwolone. Tylko pamiętaj by dołączyć i do klubu i do rossne. Bo często ludzie są tylko albo w jednym albo w drugim i zdziwienie, czemu im promocja nie wchodzi... ;))

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
Dziś zadziałało, zarejestrowałam się:) Dziś zamiast zapłacić 236zł zapłaciłam 207zł z groszami. Dobrze, że napisałyście o tym dzisiaj bo pewnie nadal kupowalabym bez tej aplikacji.
 
jeśli chodzi o infekcje to ja w tamtej ciąży praktycznie od samego początku do końca miałam infekcje , co przeszło to zaraz znowu , i różne globulki brałam, ta nastatyna czy jakos tak była ze wszystkich najgorsza i wogole nic nie pomagała

a rodziłaś naturalnie czy cesarskie cięcie miałaś? bo czytałam że jak często są infekcje, to mogą u dziecka pleśniawki wystąpić jak naturalnie się rodzi..
 
a rodziłaś naturalnie czy cesarskie cięcie miałaś? bo czytałam że jak często są infekcje, to mogą u dziecka pleśniawki wystąpić jak naturalnie się rodzi..

Częściej pleśniawki dziecko dostanie jak matka nie umyje rąk przed karmieniem dziecka, jak smoczek (lub butelka) jest niedomyty lub pierś (są takie matki, które wkładki laktacyjne zmieniają bardzo rzadko). Infekcja pochwy, szyjki czy dróg moczowych może mieć troszkę bardziej poważne konsekwencje niż pleśniawki u dziecka.
 
reklama
Do góry