reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja już po wizycie .
Synek już od trzech wizyt nic się nie zmienia więc tak pewnie zostanie :)
Wszystko ok. Szyjka się nie zmienia ale to dobrze :) 3.9cm wystarczy :) mały waży 296gram :) i dzisiaj mówiłam że do końca ciąży zakaz współżycia .. a okazało się że jednak możemy spróbować . Zobaczymy co z tego będzie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie.
Na początku maleństwo będzie z nami w pokoju a że jest w nim mało miejsca stwierdziłam, że kupię kołyskę na początek. Myślicie, że w takiej może spać zamiast łóżeczka?
Weszłam na olx i babka ma dislownie 2km ode mnie wiec podjechałabym zaraz i z głowy.

Link do: Kołyska dla niemowlaka
 
Super, ze wszystko okej i ze się Synuś potwierdził kolejny raz :)
I udanej wieczoru już teraz [emoji5] trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze „po” [emoji4]



20 sierpnia 2018
 
Ja już po wizycie .
Synek już od trzech wizyt nic się nie zmienia więc tak pewnie zostanie :)
Wszystko ok. Szyjka się nie zmienia ale to dobrze :) 3.9cm wystarczy :) mały waży 296gram :) i dzisiaj mówiłam że do końca ciąży zakaz współżycia .. a okazało się że jednak możemy spróbować . Zobaczymy co z tego będzie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji5] My też dostaliśmy pozwolenie ale mój ma taką blokadę ze nie daje rady i nici ze seksu [emoji53]

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie .
Synek już od trzech wizyt nic się nie zmienia więc tak pewnie zostanie :)
Wszystko ok. Szyjka się nie zmienia ale to dobrze :) 3.9cm wystarczy :) mały waży 296gram :) i dzisiaj mówiłam że do końca ciąży zakaz współżycia .. a okazało się że jednak możemy spróbować . Zobaczymy co z tego będzie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Po takim długim czasie będzie się działo. Wyżyjesz się na jawie to nie będzie ci się śniło hehe.
My nadal mamy zakaz już 2,5mies....masakra
Synuś jaki już duży, fajnie:)
 
Tak. Odkąd zrobiliśmy malucha tak tyle .. zaraz miałam krwawienie i krwiaka i potem znów krwiaka i w dodatku krótka szyjke. Lepiej nie ryzykować

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Jaka miałaś szyjkę ze miałaś sie oszczędzać? Ja właśnie leźe mam 3,4sxyjke a za tydz dopiero wizyta.


Ja wczoraj robiłam badania moczu bo chyba mam infekcje jutro odbieram dyniami wiec sie okaże.

Która tez ma bóle krocza;(?
 
Dziewczyny pomóżcie.
Na początku maleństwo będzie z nami w pokoju a że jest w nim mało miejsca stwierdziłam, że kupię kołyskę na początek. Myślicie, że w takiej może spać zamiast łóżeczka?
Weszłam na olx i babka ma dislownie 2km ode mnie wiec podjechałabym zaraz i z głowy.

Link do: Kołyska dla niemowlaka

Dla mnie bomba. Poza tym jest na kółkach, długa na 90cm, także na spory okres czasu starczy, ok pół roku na pewno i kosztuje niewiele.
 
reklama
Myślałam o dostawnym ale ta kołyska ma kółka więc mogę dać maleństwo wieczorem do drugiego pokoju jak my z chłopakami będziemy chcieli dłużej posiedzieć, obejrzeć film. Jest problem bo mamy tylko 2 pokoje. Dzwoniłam do tej kobietki i ugadałam się na 100zł, dorzuci w cenie materacyk, dziś wieczorkiem odbiorę.
 
Do góry