reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

J

Ja się zamieniłam z facetem nawet stronami łóżka żeby mi się lepiej spało na lewym boku, powiem tak: staram się przespać większa cześć nocy na nim :D ale muszę się przekręcać bo mnie później cała lewa strona boli wiec daje jej odpocząć, moja mama mówi Ze na prawym to nawet nie byłam w stanie spać bo ja coś tam uciskalo.
Też się z moim zamieniłam na strony i śpię od brzega, bo wcześniej jak spałam a chciałam na lewym boku to było mi nie wygodnie bo się w niego wbijalam, a teraz śpię dupa do niego i na brzegu wiec znacznie lepiej :-D
 
reklama
Jak się chce to trzeba jeść :p
raz kiedy można, chociaż u mnie teraz to nie wiem czy będzie raz kiedy :-D
Moim zdaniem można nawet i dość często byleby nie jeść za dużo i tyle. Myślę, że małe frytki i ten pseudo hamburger i jakaś cola/shake nawet i raz w tygodniu przy zbilansowana diecie nie zaszkodzi, a odmawianie sobie często jeszcze bardziej pogarsza sprawę...

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Czesc dziewczyny trochę Was podczytuje i myślę że czas coś napisać. Mam 30 lat to druga ciąza. Mam juz 5-letniego synka i od wczoraj wiem, ze bedzie drugi...i wlasnie czuję jakieś małe rozczarowanie. Kocham synka najmocniej jest wspanialym wrażliwym chlopcem i mowilam nawet ze mogę mieć i 2 takich fantastycznych synów.a wczoraj na usg lekkie uklucie...wiem ze to minie ze już i tak kocham brzdaca w brzuszku za sam fakt ze jest...ale nie mogę się trochę pozbierać, obwiniam siebie za te myśli...to normalne? Nikomu mie mówię z bliskich o swoich uczuciach trzymam to w sobie ale nie daję mi to spokoju ze jako matka tak mogłam sie zachowac.
U mnie pierwsza ciąża ale liczyłam na dziewczynkę. Trochę się rozczarowałam na prenatalnych jak lekarz powiedział, że chłopak. OCzywiście, wszystko się jeszcze może zmienić ale jestem oswojona z myślą, że będzie chłopak i się cieszę. Byle żeby jeszcze połówkowe dobrze wyszły...
 
Czesc dziewczyny trochę Was podczytuje i myślę że czas coś napisać. Mam 30 lat to druga ciąza. Mam juz 5-letniego synka i od wczoraj wiem, ze bedzie drugi...i wlasnie czuję jakieś małe rozczarowanie. Kocham synka najmocniej jest wspanialym wrażliwym chlopcem i mowilam nawet ze mogę mieć i 2 takich fantastycznych synów.a wczoraj na usg lekkie uklucie...wiem ze to minie ze już i tak kocham brzdaca w brzuszku za sam fakt ze jest...ale nie mogę się trochę pozbierać, obwiniam siebie za te myśli...to normalne? Nikomu mie mówię z bliskich o swoich uczuciach trzymam to w sobie ale nie daję mi to spokoju ze jako matka tak mogłam sie zachowac.
Przeczytałam post i komentarze do niego... ja spodziewam się dziewczynki i wiecie co gdyby był chłopiec cieszyła bym się tak samo. Tyle par nie może mieć dzieci np siostra mojego męża, starają się i nic. Wiele dzieci rodzi się chorych, ja sama stracilam w 23 tygodniu bardzo chore dziecko. Wiecie jak to jest nosić pod sercem dziecko i nie móc pozwolić sobie na to żeby je pokochać. Bo wiesz o tym że jego choroba to wyrok i nigdy go nie utulisz.Mamusie cieszcie się tym co macie bo naprawde wiele osób wam zazdrości :) .
 
Wiem to wszystko, o to malenstwo też prawie rok sie staraliśmy i płeć była mi obojętna czasem nawet myslalam ze lepiej dla syna jak bedzie brat...a jednak na tym usg sama sobie się dziwilam ze to tak przeżyłam.
 
Ja właśnie od zawsze zasypiam na prawym boku i nie wiem jak się przestawię na lewy...:) u mnie raczej wszyscy myślą że będzie chłopak,aż jestem ciekawa ale juz 14 marca się dowiem :)

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem to wszystko, o to malenstwo też prawie rok sie staraliśmy i płeć była mi obojętna czasem nawet myslalam ze lepiej dla syna jak bedzie brat...a jednak na tym usg sama sobie się dziwilam ze to tak przeżyłam.

A mnie się wydaje że to normalne jest że mamy jakieś marzenie i nie ma co sobie zarzucać że jest się zła matka. Ja też bym chciała druga dziewczynkę, pewnie też będzie mi dziwnie jak będzie chłopak ale też będę tak samo mocno kochać. Mamy prawo do tych uczuć i już.
 
Wiem to wszystko, o to malenstwo też prawie rok sie staraliśmy i płeć była mi obojętna czasem nawet myslalam ze lepiej dla syna jak bedzie brat...a jednak na tym usg sama sobie się dziwilam ze to tak przeżyłam.
Nie zamartwiaj się tym, to normalne, że masz jakieś preferencje, zwłaszcza, że masz już synka w domu. Większość kobiet mając dwójkę dzieci chciałaby parkę. Po prostu podświadomie nastawiłas się na córkę, ale to nie znaczy, że będziesz synka kochała mniej. Za kilka lat będziesz się z tego śmiała i nie będziesz sobie w stanie wyobrazić żeby na miejscu Twojego szkraba była jakaś pannica ;) a przede wszystkim to sie nie martw inie obwiniaj, synek będzie miał kompana do zabaw a Ty pewnie masz mnóstwo rzeczy i zabawek typowo dla chłopca, co znacznie ułatwi kompletowanie wyprawki ;) dużo zdrówka!

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
reklama
Ja właśnie od zawsze zasypiam na prawym boku i nie wiem jak się przestawię na lewy...:) u mnie raczej wszyscy myślą że będzie chłopak,aż jestem ciekawa ale juz 14 marca się dowiem :)

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
Odnośnie spania na lewym boku, mamaginekolog o tym pisała, że taka stała pozycja do spania też nie jest dobra, należy zmieniać boki :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Do góry