reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Oj tak... dzisiaj jest kiepski dzień.

Jajniki mnie nie bolą, ale za to więzadła tak..

16uds65gk16dflk6.png
A gdzie są więzadła ? Haha może ja złe interpretuje mój ból :D
 
reklama
Dziewczyny, robicie sobie zdjęcia w ciąży?
Ja robię co tydzień, dwa tzn m mi robi. Z poprzednich ciąż też mam takie zdjęcia, powkładane wg. dat do albumu. Moje dzieci oglądają teraz te zdjęcia i się zastanawiają, porównują mój brzuch ze zdjęć do tego teraz. Fajna pamiątka nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie się oglądało te zdjęcia po latach.
Mąż mi robi co 3 tygodnie w tym samym miejscu w domu, w tych samych ciuchach :) oprócz tego ja sobie robie selfiaczki co jakiś czas :D

p19u43r8yerdtwen.png
 
Hihi ja też do drobnych nie należę ale na moje szczęście wysiadła bateria w wadze łazienkowej :-D
Ubolewam jeszcze nad jednym. W maju wychodzę za mąż. Będę w 27 tygodniu i będę wyglądać jak ciężarówka na pełnym etacie :-D:-D
Z jednej strony to fajnie, bo super wyglądają brzuszki w eleganckich sukienkach :D ja bym chciała mieć jakąś okazję gdzie mogłabym się wystroić w ładną, ciążową sukienkę :D a tu ani wesela, ani komunii, ale chrzcin, NIC :D
Będziesz mieć tradycyjną białą suknię do ziemii? :)

p19u43r8yerdtwen.png
 
Witam nowe mamusie :)
Kiiinia91 Mnie pobolewa jajnik albo pęcherz :/ a grubiej ubrana już chodzić nie mogę ;/ też mnie coś rozkłada dobrze, że week to mam nadzieje wyleżeć.
Fiorna 19 maj moje urodziny :) Na pewno będziesz wyglądać pięknie :)
Zdjęć nie robię, bo jakoś nie mogę się zmobilizować, ale czuje dzidzie coraz bardziej intensywnie :)
A lekarz bada mnie na każdej wizycie + usg przez brzuch.
 
A gdzie są więzadła ? Haha może ja złe interpretuje mój ból :D
Tak będzie najszybciej[emoji16]

"Bóle więzadeł w ciąży
Bóle więzadeł to bóle odczuwane w dolnej części brzucha i tułowia. Zwykle występują wtedy, gdy intensywnie rośnie brzuch, czyli w drugim i trzecim trymestrze. Ból więzadeł zwykle mają postać swoistego kłucia w podbrzuszu. Więzadła łączące przednią część macicy i pachwiny rozciągają się i wywołują dolegliwości bólowe w tych okolicach. Mamy opisują je zwykle jako ostre kłucie w brzuchu, plecach lub nawet w pęcherzu. Co ciekawe, bóle występują nie tylko w pierwszej ciąży, ale także w kolejnych.
Co robić, gdy bolą więzadła: najlepiej jest po prostu odpocząć w pozycji leżącej, by więzadła nie odczuwały naporu, który potęguje siła grawitacji."



16uds65gk16dflk6.png
 
Z jednej strony to fajnie, bo super wyglądają brzuszki w eleganckich sukienkach :D ja bym chciała mieć jakąś okazję gdzie mogłabym się wystroić w ładną, ciążową sukienkę :D a tu ani wesela, ani komunii, ale chrzcin, NIC :D
Będziesz mieć tradycyjną białą suknię do ziemii? :)

p19u43r8yerdtwen.png
A mnie się szykują cztery wesela do porodu...Po porodzie również cztery[emoji23][emoji23][emoji23]


16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Może i więzadła mnie bolą i promieniują bardziej z prawej strony :D No nie wiem kłuje mnie po prostu :D ale powiem wam ze wzięłam sobie poduszkę pomiędzy nogi jak śpię i w lędźwiach mi ulżyło troszkę
 
Do góry