reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Adoketa witaj w gronie sierpnióweczek! :happy: Super mamy kolejną mamę z dwoma lokatorami.
Nie martw się, na pewno wszystko jest ok. Mnie męczyły mdłości i przy zmianie pozycji strasznie bolało mnie podbrzusze. Od kilku dni jest cudownie, nic nie boli, mam więcej energii i jakoś tak wszystko wydaje mi się fajniejsze.
A skąd jesteś? :wink:
 
reklama
Chciałabym i ja do was dołączyć. :) Termin mam na 18 sierpnia. Płci jeszcze nie mam potwierdzonej ale na prenatalnych lekarz dopatrzył się chłopców. Tzn jednego chłopca ale jest to ciążba bliźniacza jednojajowa więc płeć może byç tylko jedna. ;)

Chcialabym byście trzymały za nas kciuki bo trochę się martwię. Niby nie ma czym bo wszystko jest ok. Ale od wczoraj za dobrze się czuję. Wcześniej nie miałam zbytnio objawów (żadnych mdłości, itp) ale pobolewał mnie czasem jakby jajnik, piersi znacznie bardziej były bolesne. A od wczoraj prawie jak ręką odjął. Jedną ciążę straciłam i teraz jestem wyczulona. Tym bardziej, że mam już swój wiek i ciąża bliźniacza dla mnie i dla męża jest ogromnym szczęściem.

W poniedziałek mam wizytę i już nie mogę się doczekać jak moja gin potwierdzi, że wszystko jest ok. ;)
Witaj. Serdecznie zapraszamy:) Wiesz skończyły się dolegliwości I trymestru więc pewnie dlatego lepiej się czujesz. Nie martw się, myśl pozytywnie.
Ile masz lat jeśli mogę spytać?
 
@Adoketa witaj! Będziemy trzymać kciuki :)

Ja nie mam wagi u siebie, jak jestem u rodziców to się ważę. Ale już mi brzuszek wychodzi trochę.

@kasiak85, ja zrobiłam sobie pierwsze zdjęcie w poniedziałek, bo do tej pory moja opona tłuszczowa zasłaniała brzuszek ciążowy ;) teraz chyba będę robiła zdjęcia co tydzień, o ile będę o tym pamietała ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hihi ja też do drobnych nie należę ale na moje szczęście wysiadła bateria w wadze łazienkowej :-D
Ubolewam jeszcze nad jednym. W maju wychodzę za mąż. Będę w 27 tygodniu i będę wyglądać jak ciężarówka na pełnym etacie :-D:-D
I tak to będzie najpiękniejszy dzień[emoji16] [emoji8]

16uds65gk16dflk6.png
 
Jak przeczytałam o twojej walizce to mi się przypomniało. Jak byłam tydzień temu zapisać się do szpitala (a czekałam ze 2,5godz) widziałam jakie wielkie walizki miały ze sobą. kobiety do porodu Masakra ja jak jedziemy na tydzień mam taką walizkę dla naszej 4ki. Wielki walizki, na kółkach albo takie wielki torby sportowe. Tylko jedna babka miała tako mniejszą walizkę.
Wbrew pozorom koc, poduszka, opakowanie wkładek tych po porodzie i pieluchy już ile miejsca zajmują... Ja sama będę brać dla siebie walizkę, dla dziecka torbę by nic nie gnieść.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dziewczyny, robicie sobie zdjęcia w ciąży?
Ja robię co tydzień, dwa tzn m mi robi. Z poprzednich ciąż też mam takie zdjęcia, powkładane wg. dat do albumu. Moje dzieci oglądają teraz te zdjęcia i się zastanawiają, porównują mój brzuch ze zdjęć do tego teraz. Fajna pamiątka nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie się oglądało te zdjęcia po latach.
Będę robić zdjęcia. Na razie nie ma to sensu, bo brzuszek dopiero ledwo widoczny. Jak będzie bardziej to zaczniemy sesje co miesiąc i codziennie w ostatnich dwóch miesiącach bo wtedy będą już one piękne w tych kwiatowych sukniach i brzuchem wyraźnie widocznym.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Chciałabym i ja do was dołączyć. :) Termin mam na 18 sierpnia. Płci jeszcze nie mam potwierdzonej ale na prenatalnych lekarz dopatrzył się chłopców. Tzn jednego chłopca ale jest to ciążba bliźniacza jednojajowa więc płeć może byç tylko jedna. ;)

Chcialabym byście trzymały za nas kciuki bo trochę się martwię. Niby nie ma czym bo wszystko jest ok. Ale od wczoraj za dobrze się czuję. Wcześniej nie miałam zbytnio objawów (żadnych mdłości, itp) ale pobolewał mnie czasem jakby jajnik, piersi znacznie bardziej były bolesne. A od wczoraj prawie jak ręką odjął. Jedną ciążę straciłam i teraz jestem wyczulona. Tym bardziej, że mam już swój wiek i ciąża bliźniacza dla mnie i dla męża jest ogromnym szczęściem.

W poniedziałek mam wizytę i już nie mogę się doczekać jak moja gin potwierdzi, że wszystko jest ok. ;)
W moje urodziny masz termin, jestem sierpniowa mama z sierpniowym dzidziusiem hehe
 
Do góry