reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Podobno Jak sie raz złapie zapalenie pęcherza to potem to wraca co jakiś czas
Ciekawe co mój gin powie
Zapalenie już mi dawno przeszlo ale nerka pobolewa.A w pierwszym trymestrze nie chciałam brać antybiotyku.
 
reklama
Help! Dziś rano zaczęły pobolewać mnie plecy w okolicy nerek z prawej strony. Robiłam wczoraj badanie moczu i wynik wykazał liczne bakterie. Ginekolog dopiero we wtorek. Myślicie że żuravit lub jakiś suplement z żurawiną powinien dać ulgę?
Ja mogę Ci polecić suplement nazywa się Femisept Uro jest zupełnie bezpieczny w składzie jest tylko żurawina pietruszka i jeszcze coś nie pamiętam teraz;)
Mnie osobiście bardzo pomaga :) biorę wspomagająco już druga ciążę :)
 
Dziewczyny, nie lekceważcie zapalenia pęcherza. Nieleczone może przejść na zapalenie przydatków a wtedy taki ból, że szok i antybiotykoterapia 2-3tyg. Ja tak miałam. Jedno zpalenie pęcherza, drugie. Brałam antybiotyk przeszło zaraz nawrót,miałam leżeć i się wygrzewać ale czułam się dobrze więc chodziłam do pracy. Aż wylądowałam w szpitalu na 3tyg i omal nie straciłam jajnika.
2lata temu wzięłam doustną szczepionkę na nawracające problemy z pęcherzem i mam spokój, nie nawraca.
 
Niedziela a ja dzis w pracy do 13.00 buuu. Nudzę się bo mało klientów, oglądam wózki na allegro i mam dylemat. Nie wiem czy kupic wózek 3w1 na 2-3lata czy tylko gondolę i po pól roku wymienić ją na lepszą, lżejszą spacerówkę.
 
Niedziela a ja dzis w pracy do 13.00 buuu. Nudzę się bo mało klientów, oglądam wózki na allegro i mam dylemat. Nie wiem czy kupic wózek 3w1 na 2-3lata czy tylko gondolę i po pól roku wymienić ją na lepszą, lżejszą spacerówkę.
My bierzemy dwa w jednym, a spacerowkę kupię dopiero parasolkę.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dziewczyny, nie lekceważcie zapalenia pęcherza. Nieleczone może przejść na zapalenie przydatków a wtedy taki ból, że szok i antybiotykoterapia 2-3tyg. Ja tak miałam. Jedno zpalenie pęcherza, drugie. Brałam antybiotyk przeszło zaraz nawrót,miałam leżeć i się wygrzewać ale czułam się dobrze więc chodziłam do pracy. Aż wylądowałam w szpitalu na 3tyg i omal nie straciłam jajnika.
2lata temu wzięłam doustną szczepionkę na nawracające problemy z pęcherzem i mam spokój, nie nawraca.

Nie wiedziałam ze jest szczepionka na to nawet. Teraz wiem jak o siebie dbać, ale swego czasu walka była ciężka.
 
Ja miałam dwa razy zapalenie pęcherza,pierwszy raz rok temu i dostałam antybiotyk
W tym roku tez już miałam, ale leczylam sie tylko żurawiną bo już bylam w ciąży,niestety mialam krew w moczu przez kilka dni a w badaniu wyszly mi bialko erytrocyty i leukocyty. W tym tygodniu robię posiew i mocz ogólne. Z dzidzia na usg prenatalnym było ok, gin mi nic nie przepisal.Niestety pobolewa mnie lewa nerka już jakiś czas. Nie mówiłam nic gin.bo pewnie by mnie wysłał do szpitala.
Zobacze jak wyjdą wyniki.

Jak mogłaś nie powiedzieć tego lekarzowi??? Jesteś w ciąży, musisz działać odpowiedzialnie. Twoje zdrowie to i dziecka zdrowie. Samo nie przejdzie niestety. Zwlaszcza jeśli to coś poważnego. Kobieto leć do lekarza. :) :)
 
Czy któraś z Was bierze w tej chwili luteinę oraz magnez?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam zapalenie pęcherza, liczne bakterie, krew itp w moczu na samym początku ciąży. Dostałam silny antybiotyk(który można w ciąży) do tego żurawina pietruszka i duże ilości wody. Lekarz powiedział, że cud że jeszcze nerki mam całe i oczywiście każdy lekarz życzył dużo szczęścia. Odetchnęłam dopiero po prenatalnych kiedy lekarz powiedział, że wszystko okej. Teraz z pęcherzem męcze się również ale kiedy czuje, że coś nie tak to lekarz kazał brać żurawit plus suszona żurawina i woda. Staram się unikać tabletek w ciąży ale musimy pamiętać, że nasze zdrowie też jest ważne. Bo same chorując również szkodzimy maluszką.
Jak Wasze przeprowadzki? Ja mieszkam na wynajętym mieszkaniu i mimo, że jest małe nie chce się stąd wyprowadzać. Dobrze mi tu i mam nadzieje, że jakoś się pomieszczę przez pierwszy rok :)
 
reklama
Udało się! Po obejrzeniu świetnego mieszkania będziemy podpisywać z właścicielami umowę, a co najśmieszniejsze, praktycznie za płotem mam szpital z porodówka :) Teraz tylko muszę naszykować naszą dziuplę i dać ogłoszenie, że chcemy je wynająć.

A co do pęcherza, u mnie to zawsze kończy się furaginą. Taka moja uroda :D basen, kąpielisko, jezioro czy staw... jedna na pięć wizyt na takich obiektach kończy się u mnie dolegliwościami ze strony pęcherza. Moja położna powiedziała, że mogę brać urosept (ostatnio miałam wrażenie, że mnie bierze i wspomniałam, czy w razie wu mogę cosik wziąć).
 
Do góry