reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@Maljan Tak. Narazie boje się cokolwiek wprowadzić. Będę robić prowokacje zaniedlugo ale narazie jeszcze się boje, bo naprawdę był czas ze miał kiepska ta buzie i teraz jak już jest lepiej to nie chce tego zepsuć.
 
Ostatnia edycja:
My z malutka jesteśmy w kosciele co niedziele. Zawsze spała, troszkę zaczęła płakać to smoczek, ale generalnie była spokojna w wózku. Jednak gdy przyszło do chrztu i musiałam ja pół godziny na rękach trzymac to już było dla niej za wiele. A ja z nerwów i stresu, ze nie mogę jej uspokoić, nie pamietam połowy uroczystości, ani tego co ksiądz mówił :p Oby u Was było spokojniej :)
Miejmy nadzieję. Mój wypluwa smoczka, nie lubi. Jak się rozwrzeszczy to go nic nie uspokoi, tylko cyc, a w kościele ciężko z tym :)
 
A gdzie się podziały nowe mamusie ? Zostały dołączone do prywatnego forum i znikły. Została jedna która się udziela cały dzień.. według mnie dziewczyny za bardzo ufne jesteście ..
 
Hej dziewczyny, nie uciekajcie stąd!! Ja do Was dołączyłam w grudniu 2017 i udzielałam się bardziej w pierwszych miesiącach ciąży. Większosc z Was jeszcze tu nie było więc mnie nie poznałyście i tym bardziej nie pamiętacie. Mam w domu trójeczkę dzieci, a te najmłodsze non stop na rączkach więc trudno pisać. Ale nocami gdy karmię to Was podczytuje i to już taki nocny rytuał . Podczytuje równiez wcześniej utworzone prywatne, gdzie mam dostęp, ale tam o wiele mniej dziewczyny piszą.
Także będę tęsknić!!! Pomimo, ze juz jakies doswiadczenie mam to dzieki Wam wiele nowego sie dowiedzialam Trzymajcie się cieplutko i życzę powodzenia każdej z Was
 
Hej dziewczyny, nie uciekajcie stąd!! Ja do Was dołączyłam w grudniu 2017 i udzielałam się bardziej w pierwszych miesiącach ciąży. Większosc z Was jeszcze tu nie było więc mnie nie poznałyście i tym bardziej nie pamiętacie. Mam w domu trójeczkę dzieci, a te najmłodsze non stop na rączkach więc trudno pisać. Ale nocami gdy karmię to Was podczytuje i to już taki nocny rytuał . Podczytuje równiez wcześniej utworzone prywatne, gdzie mam dostęp, ale tam o wiele mniej dziewczyny piszą.
Także będę tęsknić!!! Pomimo, ze juz jakies doswiadczenie mam to dzieki Wam wiele nowego sie dowiedzialam Trzymajcie się cieplutko i życzę powodzenia każdej z Was
Ja też nockami czytam.
 
reklama
Do góry