reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Moja drga właśnie tak dolna warga gdy jest głodna tak jakby jej zimno było [emoji2] albo jak jest głodna to tez leżąc ciagle wierci się głową w taki specyficzny sposób na prawo i lewo
Moja też tak kręci głową ale to raczej chyba z nudów albo poznaje siebie tak, aż czasami się boje, że wytrze sobie włosy tam z tyłu hihi Takie pocieszne te dzieciaczki że szok;)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie to samo mojemu powiedziałam. Może głupie pytanie, ale się nie znam, gdzie kupię takie dętki do kół? I to musza być typowo do tych kół czy są rozmiary po prostu dopasowane do rozmiaru koła danego? [emoji28] jestem w tym kompletnie niedoinformowana. A na spacer muszę wyjść codziennie [emoji3]
W sklepie rowerowym na przykład [emoji16] musisz kupić odpowiedni rozmiar. Jedź z wózkiem do sklepu :) wiem, bo mój mąż pracuje w sklepie rowerowym i często sprzedają dętki do wózków [emoji16]
 
Dziewczyny wiem, że milion razy już był temat ten i podawałyście pewnie firmy i linki, ale ja wtedy przeoczyłam i nie wiem.

Chodzi mi o polecane urządzenia do ściągania wydzieliny i tego co tam głębiej w nosku. Co polecacie i jakiej firmy?

Bo będziemy musieli zamówić, bo ta zwykła gruszka nic nie ściąga, a mała jak popłacze chwile dużej to później tak dziwnie charczy od środka jakby i to pewnie przez to, ze nie mamy jak ściągać teraz tego. Aż się boje co jej się tam nagromadziło..
 
Właśnie to samo mojemu powiedziałam. Może głupie pytanie, ale się nie znam, gdzie kupię takie dętki do kół? I to musza być typowo do tych kół czy są rozmiary po prostu dopasowane do rozmiaru koła danego? [emoji28] jestem w tym kompletnie niedoinformowana. A na spacer muszę wyjść codziennie [emoji3]
Są jakieś rozmiary tych kół. My na początku mieliśmy mieć używany wózek i była przebita opona i dętka więc Mój odkręcił to koło i byliśmy w dwóch sklepach typowo rowerowych to mówili, że takie koła to tylko w sklepach dziecięcych. I faktycznie było. Także może w takich sklepach właśnie popytaj. Tylko zwróć uwagę na cenę. My w końcu kupiliśmy ale na Allegro, bo mieli to samo ale dużo taniej. Finalnie i tak kupiliśmy nowy wózek hihi
 
Są jakieś rozmiary tych kół. My na początku mieliśmy mieć używany wózek i była przebita opona i dętka więc Mój odkręcił to koło i byliśmy w dwóch sklepach typowo rowerowych to mówili, że takie koła to tylko w sklepach dziecięcych. I faktycznie było. Także może w takich sklepach właśnie popytaj. Tylko zwróć uwagę na cenę. My w końcu kupiliśmy ale na Allegro, bo mieli to samo ale dużo taniej. Finalnie i tak kupiliśmy nowy wózek hihi

Właśnie znalazłam 4 szt używanych takich samych kół do tego akurat wózka za 100 zł na olx także z wysyłka pewnie z 130 zł to jutro dowiemy się jak z dętkami.
 
Dziewczynki są drobniejsze pewnie. No i po urodzeniu do 3-4 miesiąca dziecko najwiecej przybiera. Później nagle waga stopuje i mniej przybierają. A jak zaczną raczkować, pełzać i później chodzić to już w ogóle pójdą w górę wzrostów i „zeszczupleją” [emoji28]
Ja też bylam dużym dzieckiem i dalej jestem duża, mój narzeczony ma 194 cm wzrostu także geny robią swoje :D
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak tam wasze sprawy łóżkowe? U mnie jakaś blokada. Niby ochota czasem jest ale jak co do czego jest sposobność to nie chcę. Po pierwsze się boję czy fizycznie już jest to możliwe a po drugie ...... to drugie chyba zatrzymam dla siebie :( w każdym bądź razie ostatnio chłopak mi powiedział że tęskni za mną jakby sugerował że jemu uwagi nie poświęcam. Podejrzewam że najbardziej chodzi mu o tą sferę właśnie. Nie wiem też czy tego nie psuć bo na głodzie jest jakiś bardziej czuły :D
Nie chce się zbytnio wtrącać ani nic narzucać ale proponuje, żebyś ten temat zostawiła sobie jak przeniesiecie się na prywatne forum. Po co znowu ktoś ma podczytywać a to jednak jest dosyć intymna sprawa ale oczywiście zrobisz jak uważasz;)
 
Do góry