reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na kp może pojawiać się śluz , także nic się nie martw:)

Oki :) ale to takie za uszkami to właśnie muszę zacząć smarować kremem albo czymś żeby nawilżać i sprawdzić czy to jakiś objaw alergii czy po prostu moje tak wielkie niedopatrzenie po kąpieli i nie osuszanie tych miejsc aż się takie zrobiło :/ we wtorek przyjdzie położna to mam do niej właśnie pare pytań i pokaże to za uszami i chyba mi powie czy to objaw alergii czy moja niedopilnowanie pielegnacji..
 
reklama
Czyli wszystkie z Was polecają ten katarek plus albo sopelek do odciągania wydzieliny tam głebiej z noska? [emoji5]

Bo widziałam też takie inne przyrządy, które zamiast rurki mają tylko taką końcówkę i się zastanawiam, które lepsze w praktyce.

IMG_2728.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2728.JPG
    IMG_2728.JPG
    120 KB · Wyświetleń: 281
Oki :) ale to takie za uszkami to właśnie muszę zacząć smarować kremem albo czymś żeby nawilżać i sprawdzić czy to jakiś objaw alergii czy po prostu moje tak wielkie niedopatrzenie po kąpieli i nie osuszanie tych miejsc aż się takie zrobiło :/ we wtorek przyjdzie położna to mam do niej właśnie pare pytań i pokaże to za uszami i chyba mi powie czy to objaw alergii czy moja niedopilnowanie pielegnacji..
Smaruj oliwka po kąpieli :)
 
Dziewczyny wiem, że milion razy już był temat ten i podawałyście pewnie firmy i linki, ale ja wtedy przeoczyłam i nie wiem.

Chodzi mi o polecane urządzenia do ściągania wydzieliny i tego co tam głębiej w nosku. Co polecacie i jakiej firmy?

Bo będziemy musieli zamówić, bo ta zwykła gruszka nic nie ściąga, a mała jak popłacze chwile dużej to później tak dziwnie charczy od środka jakby i to pewnie przez to, ze nie mamy jak ściągać teraz tego. Aż się boje co jej się tam nagromadziło..
Katarek plus[emoji4] używam i super się sprawdza
 
reklama
Do góry