reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No i dziewczyny wczoraj 3 h darcia i usypiania jak męża nie było dzisiaj już śpi w łóżeczku, bez bujania. Może czuł że ojca nie ma w domu czy co...

To super [emoji5] ja zawsze gdy jest ciężej z malutką się „dogadać” to tłumacze sobie, że dzieciaczki też mają swoje lepsze i gorsze dni i nic nie trwa wiecznie, jak pomarudzą i się pomęczą to muszą w końcu zasnąć [emoji4] a to tez możliwe [emoji5]
 
Byłam dziś mierzyć w jednym dziecięcym sklepie czapli i rozmiar 40 był jej za duży, dużo...czyli pewnie że smyka nie ma sensu zamawiać 40/42,bo oni tam mają zawyżone rozmiary, nie?
 
Dziewczyny pytam juz na przyszlosc , mam butelke lovi i smoczki do butli lovi ,za miesiac chce zaczac wprowadzac kaszke, wiadomo ze na poczatku jedna miarke kaszki na 3 miarki mleka.. pytanie : bo smoczki lovi do kaszki sa od 6m wiec ma dosc szeroki otwor ,a jest smoczek 3m ale do mleka i ma dwie dziurki :/ czy musze miec do tak rzadkiej kaszki smoczek do niej czy ten z dwoma otworami wystarczy? Gdy karmilam Wiki 14 lat temu to dziurke w smoczku sie powiekszalo do takiej kaszki wlasnie :/

A moze sprawdź metoda prob i błędów. Jak zobaczysz że mała się męczy to znaczy że nie wyciąga i trzeba kupić inny skoczek :)
 
Dziewczyny co Wy na to aby założyć grupę prywatną?? kontynucja tego poprostu co jest tutaj , nie że piszemy na dwoch tylko poprostu jedna , prywatna dla wszystkich sierpniowych mam bez wyjątku , te mamy z listy co mamy na osobnym wątku , mamy które się udzielają i te które są na liście a teraz się np nie udzielają to też dodamy z listy bo być może kiedyś będą chciały odezwać się czy cos :) i oczywiście nowa mama która wczoraj dołączyła też :) fajnie by było moim zdaniem , tak żadne inne fora nie wtryniały by się do nas nie czytały tego co piszemy nie oglądały naszych zdjęć zresztą wczoraj miałyście okazję poznać niektóre panie z innych forum
No jak tam uważacie ja mogę się tego podjąć założyć i wszystkie dodac bez wyjątku sierpniowe :)
 
Dziewczyny co Wy na to aby założyć grupę prywatną?? kontynucja tego poprostu co jest tutaj , nie że piszemy na dwoch tylko poprostu jedna , prywatna dla wszystkich sierpniowych mam bez wyjątku , te mamy z listy co mamy na osobnym wątku , mamy które się udzielają i te które są na liście a teraz się np nie udzielają to też dodamy z listy bo być może kiedyś będą chciały odezwać się czy cos :) i oczywiście nowa mama która wczoraj dołączyła też :) fajnie by było moim zdaniem , tak żadne inne fora nie wtryniały by się do nas nie czytały tego co piszemy nie oglądały naszych zdjęć zresztą wczoraj miałyście okazję poznać niektóre panie z innych forum
No jak tam uważacie ja mogę się tego podjąć założyć i wszystkie dodac bez wyjątku sierpniowe :)
Jasne, jestem za, powiedz pozniej co i jak i daj linka na privie :*
 
reklama
W ogóle to będziemy jutro zamawiać jakiś gryzak dla młodej żeby miała co brać do buzi i oślinać, bo już coraz więcej produkuje tej śliny i zjada całe piąstki [emoji28][emoji28]

Wybór padnie albo na taki albo ten drugi. Cenowo się różnią, ale obydwa bardzo polecane.

Chyba, że wy macie też już coś na oku i polecacie? :)


Akurat obywa są dostępne w smyku, a ja mam tam chyba z -10% na akcesoria, a na ciuchy -20% to od razu jakieś x 2 body z długim wezmę na 68 cm, bo tak to spodenek, bluzek i swetrów już pare ma, kombinezon na zimę już gotowy czeka [emoji16] a tym razem nie chce przegiąć z ilością ciuszków. Ewentualnie jeszcze pepco odwiedzę w poszukiwaniu szaliczka, bo na dworze już chłodno i pewnie nie wyjdę tylko z jedna rzeczą [emoji86][emoji85]

IMG_2703.JPG
IMG_2702.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2703.JPG
    IMG_2703.JPG
    128,4 KB · Wyświetleń: 338
  • IMG_2702.JPG
    IMG_2702.JPG
    123,6 KB · Wyświetleń: 325
Do góry