reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na ten okres kupilabym lepsza matę:) bo ten basen z kulkami to raczej na późniejszy okres? Widzisz, dziewczyny mówią że u niektórych te kulki się sprawdzają i dzieci są nim zachwycone więc tu też można powiedzieć że co dziecko to inne upodobania :D ja mam jakieś negatywne do niej nastawienie, mam kuzynka co tak chciała te kulki. Kupiliśmy jej je i stoi ten basen w koncie :D kupisz teraz matę, potem ja opchniesz i na ten okres jak już bedzie siedzieć kupisz kulki :D


Czyli co dziecko to inne upodobania :D


Ja robiłam sobie sama keratynowe prostowanie w domu. Tylko trzeba preparaty zamówić na allegro i tyle. Tylko ja miałam włosy za łopatki a Ty masz bardzo długie więc samemu ciężko to trochę ogarnąć. I to bardzo śmierdzi, dlatego robiłam to latem na podwórku:D też mnie korci żeby to teraz zrobić, ale to jest straszny smród więc sobie to odpuszczę i zrobię znowu latem. Pamiętajcie że orzy karmieniu piersią nie można tego robić-ponoć.



Ja się też czailam na ta matę. Dobrze że jej nie kupiłam.

No tak jak mówisz ja bym na swoich wlosach tego sama nie dała rady zrobić, bo mam ich za dużo i za długie, a jeszcze bym sobie krzywde zrobiła i wyglądała zabawnie [emoji28]. Ta dziewczyna co mi robiła jest po kursie specjalnym i jednak to tez forma relaksu byłaby gdybym poszła i mogła te 6 h się odstresować na fotelu i poplotkować :) a akurat zamierzam jakoś właśnie w lutym pójść to jeśli nie można tego robić przy karmieniu piersią to akurat wtedy już „chyba” nie będę tego robiła. Zobaczymy. Muszę się dokładnie dowiedzieć czy na pewno są konkretne przeciwskazania gdy się karmi. Bo tez nie chce przerywać karmienia piersią w tym 6/7 miesiącu specjalnie na rzecz włosów.. jeśli się uda to dłużej bym chciała. Ale tez chciałabym coś dla siebie zrobić :) no zobaczymy bliżej lutego :) ja jak robiłam to miałam maskę na buzi i ta dziewczyna tez. Bez maski lepiej tego nie robić, to są bardzo silne i mocne opary i mogę poważnie zaszkodzić na zdrowie
 
reklama
Hej dziewczynki :) u nas pogoda kiepska, słonko wychodzi, ale strasznie wieje więc chyba nie pójdziemy dziś na spacer, wczoraj też nie byliśmy bo strasznie zimno było i padało..
Jak ktoś ma coś do zamówienia w aptece to dziś jest dzień darmowej dostawy w aptece gemini :D

Ja wczoraj tez nie byłam, bo padało od południa do wieczora i w sumie to do dziś rano, ale w poniedziałek tez byliśmy tylko 30 minut, wiec dziś nadrabiamy. Wyszłam od 12:10 i pospaceruje do 13:30 a później od 16:30 pojedziemy na godzinkę autem do tego naszego lasku żeby nałapać świeżego powietrza, bo w domu już nuuudy i zrobiłam wszystko co się da [emoji28]
 
U nas 7 stopni i też mocno wieje ale słońce jest. Ja jak Młody się obudzi to pójdziemy na spacer w gondolce j tak mu wiatr nie straszny a jutro ma lać okropnie cały dzień więc trzeba korzystać ze słoneczka.
Ubiorę się cieplutko i będzie super :))

Ja ubrałam cieplutko i dałam dwa kocyki i młoda śpi już od 40 min także zawsze to jakiś relaksik ;)
IMG_2207.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2207.JPG
    IMG_2207.JPG
    672,5 KB · Wyświetleń: 333
A ja mam jakoś 45 min od gór także możemy się zamienić hah [emoji28]
Bardzo chętnie:D Już się nie mogę doczekać aż mała podrośnie i pojedziemy:) My mamy tak około 5 h do Szklarskiej Poręby, więc najlepiej na pare dni. Ten górski klimat i widoki-magia:-) :)
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam że czasami mi się tak nie chce wstawać z rana do mojego dziecka, pewnie jak większości hehe. Ale jak podejdę do łóżeczka i dostaje ten szczerbaty uśmiech od ucha do ucha i zaraz macha raczkami i nóżkami i zaczyna do mnie gadać to odrazu dzień staje się fajniejszy. Jednak dziecko wszystko zmienia i uczy cierpliwości.

Dokładnie tak, mam tak samo :) [emoji173]️ a jestem bardzo niecierpliwa osoba, ale już przez te prawie 3 miesiące dużo się nauczyłam i wydoroślałam :)
 
Cały czas się zastanawiam czy iść na spacer...Chyba odpuszcze:( bo pizdzi jak na Uralu:/:/ wózek mi zwieje... A miałam starszakowi isc kupić kapcie...

Dziewczyny czy mogę już zetrzeć ziemniaki na placki,a smażyć koło 16? Nigdy nie robilam:D i nie wiem czy to może tyle stać.
Macie pomysły na jakieś obiady bez mięsa i bez nabiału?

U nas tez pizdzi dlatego ja i młoda ubrane jak na zimę. Ja w moim „futerku” z ciuccholandu i zimowe buty już [emoji28]
IMG_2207.JPG
IMG_2207.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2207.JPG
    IMG_2207.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 268
  • IMG_2207.JPG
    IMG_2207.JPG
    823,7 KB · Wyświetleń: 276
reklama
Do góry