reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
U nas tez ostatnio Kornelia co godzinę wisi na cycu i to chyba jakiś skok rozwojowy. Tak to jest grzeczna jak zawsze, ale je bardzo często. I tez nie mam jak się nawet napić czegokolwiek, bo u nas jeszcze akcja taka, że młoda odrzuciła butelkę i nie chce z butli pic także ja to chyba za pół roku czegokolwiek się napije [emoji28][emoji28]
A może ucz ja pomału ? Gorzej jak byś zachorowała i musiała brać antybiotyk tfu tfu. Odpukac. Lub brakło by ci mleka ? Wtedy by dopiero były krzyki.
 
A właśnie dziewczyny odnośnie espumisanu, słyszałam, że rozleniwia jelitka i potem po odstawieniu dziecko ma spore problemy z brzuszkiem. Doświadczone mamy, zaobserwowalyscie ten problem? Sama jestem w połowie pierwszej buteleczki, z dnia na dzień staram się podawać mniej kropelek małej, widzę, że odrobinę mała się zaczyna prezyc, zwłaszcza rano, ale nie ma tragedii, a z kupka od początku nie ma problemu, conajmniej 4 dziennie :O
Nie jestem doświadczona mama ale odpowiem . Masz chyba racje. Widzisz, ja nie pomyślałam .. podawałam Espumisan , były kupki .odstawiłam na dwa tygodnie i dramat z brzuchem. Znowu zaczęłam podawać i są trzy dziennie .. czyli tu wina Espumisanu ...
 
Sama nie wiem :( czopek pomaga ale dla mnie to ostateczność. Daje mu kropelki z Niemiec , herbatki a i tak nie raz nie robi tydzień , a ostatnio trzy dni z rzędu zrobił a nic nie zmieniałam.. tak bym już chciała odstawić to żelazo by wszystko wróciło do normy
A lactulosa ? Lepsze niż czopki. Podawać codziennie rano po 1.5 / 2ml .
 
Dziewczyny, opowiem Wam moje intensywne godziny...
W nocy dramat, wstawianie do mlodej, dodatkowo starszak wstał o 2 z krzykiem, po tym jak przed 1 karmiłam młoda, później dostałam ataku astmy, usnelam może o 1:50... mąż poszedł do starszaka i zaczął się na niego wydzierac. Więc wstałam, nawrzeszxzalan na starego,a syna utulilam, poglaskalam, poszedł spać. Wiadomo młoda wstała o 4,a potem po 5 obudziła ja jak co noc kupa. Ogólna pobudka po 7. Byłam padnieta.. .ale poszłam na siłownię, z siłowni pędem do fryzjera:) I dałam mężowi kilka zadań (spacer z dziećmi, obiad, zakupy). Z nadzieją,że młoda da popalić tak jak mi ostatnio.... wracam....A tu obiad prawie gotowy,zakupy zrobione, dzieci zadowolone..nosz kur..... młoda mu cały ten czas przespala prawie jak mnie nie było!!!!!!!!!! Dlaczego????? Już drugi raz jak wyszłam.....
A mąż oczywiscie w dzien musiał odespać to że wstał w nocy raz na 10 minut.... W złości mu powiedziałam,że odstawiam mała od piersi i on będzie ja karmić mm w nocy... Wiadomo, nie będę karać dziecka, ale po dniu dzisiejszym wiem,że mój mąż jest po prostu za słaby....I nie dałby rady ogarnąć nocnego karmienia i normalnego funkcjonowania....

Ale kuzwa...Mam nadzieja że dzieci dadzą mu kiedyś popalić jak wyjdę...
 
A taki mam kolorek i fryzurę na bieganie, bo jutro biorę udział w biegu na 5 km;) jak będę się dobrze czula;)
 

Załączniki

  • 20181020_190607.jpg
    20181020_190607.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 104
A właśnie dziewczyny odnośnie espumisanu, słyszałam, że rozleniwia jelitka i potem po odstawieniu dziecko ma spore problemy z brzuszkiem. Doświadczone mamy, zaobserwowalyscie ten problem? Sama jestem w połowie pierwszej buteleczki, z dnia na dzień staram się podawać mniej kropelek małej, widzę, że odrobinę mała się zaczyna prezyc, zwłaszcza rano, ale nie ma tragedii, a z kupka od początku nie ma problemu, conajmniej 4 dziennie :O
Ja dawałam i nie zaobserwowałam niczego takiego, jak przestaliśmy podawać[emoji4]
 
reklama
Do góry