reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Słuchajcie dziewczyny karmiące mm czy wasze dzieciaczki załatwiają się codziennie? Moja od kiedy dostała malutki kawałek czopka glicerynowego po 4 dniach męczenia dwojki teraz robi co dzień z rana i często dwa, trzy razy. Denerwuję się bo po tym mleku hippa na kolki, gazy itd ma wodnista kupę i boję się że się odwodni. Daję jej pić ciągle w razie co. Do tego dziś jakoś często śpi i to mnie niepokoi. Chociaż miałam wrażenie że cała noc stękała więc może odsypia.
Może powinnam zacząć przechodzić na normalny HiPP?
Moja robi codziennie ;)
 
reklama
A taki mam kolorek i fryzurę na bieganie, bo jutro biorę udział w biegu na 5 km;) jak będę się dobrze czula;)

Piękne [emoji173]️[emoji5]
No uwazaj kochana, prześpij jakoś nockę, porządne śniadanie i do boju :) trzymamy kciuki. Podziwiam osoby, które biegają. Ja ogólnie ze sportem jestem do tylu hah, ogólnie z aktywnością fizyczna. Trzeba się za siebie zabrac żeby ujędrnić ciało i oczyścić umysł ;)
 
Nawet jakbyś zachorowała to można dobrać antybiotyk przy którym można karmić. Myślę że jakby się nie najadala Twoim mlekiem to by non stop płakała z głodu a jest spokojna.
Ja bym nie schizowala że nie chce butli, a jak bardzo chcesz żeby inaczej jadła to może spróbuj kubeczkiem tym specjalnym?

No w sumie racja, lekarz wziąłby pod uwagę to, że kp i wszystko dałoby się połączyć. W sumie racja, trzeba myśleć pozytywnie i jutro zobaczymy jak z jej wagą, jestem bardzo ciekawa ile przybrała przez ten miesiąc i racja, gdyby się nie najadala to byłaby niespokojna cały dzień, a normalnie się zachowuje, je po prostu czesciej niż zwykle i to może jakiś skok rozwojowy, ale tak to śpi, nie płacze bez powodu tylko wiadomo jak już jej się znudzi leżenie, zabawy albo narobi w pampersa to wtedy daje znać płaczek i grymasem.
Właśnie nie przeszkadza mi to jakoś bardzo mocno, że odrzuciła butle, ale niepokoi, że jednsk jak będę musiała gdziekolwiek nawet na minimum 2 h wyjść to jak wtedy Bartek ją nakarmi [emoji39][emoji54] chyba mu cycka przeszczepie jednego haha będziemy mieć po jednym na osobę i gitara.
Czasami po prostu psychicznie lepiej bym się czuła mając świadomośc, że akceptuje butle, bo chociażby wyjście na spacer byłoby spokojniejsze bez nakręcania się albo nawet i może za miesiąc mogłabym zostawić u teściowej na 4 h i bysmy mogli pójść do kina i na kolacje gdzieś [emoji16]
a o tym nie pomyślałam, to taki specjalny kubeczek do karmienia niemowlaków?
 
Nie wiem czy otworze [emoji23] nie mam chyba siły . Wykąpałam mała, Teraz je. Ogarnę po kąpaniu i idę spać [emoji23] Alicja była dzisiaj strasznie męcząca. Ciągle na rękach , aż dziwne i nie podobne do niej
Michasia to samo :/ od kilku dni nic tylko usypianiena rekach i non stop na rece.. nawet jakna chwile ja poloze juz jest ryk..
 
No w sumie racja, lekarz wziąłby pod uwagę to, że kp i wszystko dałoby się połączyć. W sumie racja, trzeba myśleć pozytywnie i jutro zobaczymy jak z jej wagą, jestem bardzo ciekawa ile przybrała przez ten miesiąc i racja, gdyby się nie najadala to byłaby niespokojna cały dzień, a normalnie się zachowuje, je po prostu czesciej niż zwykle i to może jakiś skok rozwojowy, ale tak to śpi, nie płacze bez powodu tylko wiadomo jak już jej się znudzi leżenie, zabawy albo narobi w pampersa to wtedy daje znać płaczek i grymasem.
Właśnie nie przeszkadza mi to jakoś bardzo mocno, że odrzuciła butle, ale niepokoi, że jednsk jak będę musiała gdziekolwiek nawet na minimum 2 h wyjść to jak wtedy Bartek ją nakarmi [emoji39][emoji54] chyba mu cycka przeszczepie jednego haha będziemy mieć po jednym na osobę i gitara.
Czasami po prostu psychicznie lepiej bym się czuła mając świadomośc, że akceptuje butle, bo chociażby wyjście na spacer byłoby spokojniejsze bez nakręcania się albo nawet i może za miesiąc mogłabym zostawić u teściowej na 4 h i bysmy mogli pójść do kina i na kolacje gdzieś [emoji16]
a o tym nie pomyślałam, to taki specjalny kubeczek do karmienia niemowlaków?
https://lovi.pl/pl/produkty/20/Kubeczek+do+pojenia tak są takie kubeczki z rantem żeby oprzeć o buźkę dziecka.
 
Dziewczyny, opowiem Wam moje intensywne godziny...
W nocy dramat, wstawianie do mlodej, dodatkowo starszak wstał o 2 z krzykiem, po tym jak przed 1 karmiłam młoda, później dostałam ataku astmy, usnelam może o 1:50... mąż poszedł do starszaka i zaczął się na niego wydzierac. Więc wstałam, nawrzeszxzalan na starego,a syna utulilam, poglaskalam, poszedł spać. Wiadomo młoda wstała o 4,a potem po 5 obudziła ja jak co noc kupa. Ogólna pobudka po 7. Byłam padnieta.. .ale poszłam na siłownię, z siłowni pędem do fryzjera:) I dałam mężowi kilka zadań (spacer z dziećmi, obiad, zakupy). Z nadzieją,że młoda da popalić tak jak mi ostatnio.... wracam....A tu obiad prawie gotowy,zakupy zrobione, dzieci zadowolone..nosz kur..... młoda mu cały ten czas przespala prawie jak mnie nie było!!!!!!!!!! Dlaczego????? Już drugi raz jak wyszłam.....
A mąż oczywiscie w dzien musiał odespać to że wstał w nocy raz na 10 minut.... W złości mu powiedziałam,że odstawiam mała od piersi i on będzie ja karmić mm w nocy... Wiadomo, nie będę karać dziecka, ale po dniu dzisiejszym wiem,że mój mąż jest po prostu za słaby....I nie dałby rady ogarnąć nocnego karmienia i normalnego funkcjonowania....

Ale kuzwa...Mam nadzieja że dzieci dadzą mu kiedyś popalić jak wyjdę...
Hyhyhy Michasia tez jest spokojna i grzeczna u taty :D a jak mnie widzi to ryczy i wydziwia :(
 
reklama

Załączniki

  • 20181020_210614.png
    20181020_210614.png
    577,8 KB · Wyświetleń: 114
Do góry