reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witajcie
urodziłam córeczkę 23.08.2018 .
chciałam zapytać czy któraś z Was ma podobny problem i jak sobie z tym radzicie ?
do 5 tyg córcia robiła często kupki. od ok 2 tyg zaczęły się zaparcia z którymi nie bardzo mogę sobie poradzić . karmię kp i mm .
 
Malwinka ma takie długie włoski, że chyba grzebieniem będziesz wyczesywać :D
Chyba tak :D ale jak one będą potem wyglądać po tej oliwce takie polepione zanim umyje i czy dobrze się wogole zmyje a za tydzien chrzciny a fryxura zamiast być push up będzie polepiona i przychlapnieta :p nie no może aż tak złe nie będzie :)
 
Witajcie
urodziłam córeczkę 23.08.2018 .
chciałam zapytać czy któraś z Was ma podobny problem i jak sobie z tym radzicie ?
do 5 tyg córcia robiła często kupki. od ok 2 tyg zaczęły się zaparcia z którymi nie bardzo mogę sobie poradzić . karmię kp i mm .
Jakie mleko podajesz? Bo moja pila bebilon gdy karmilam kp i mm,miala zaparcia,dawalam jej bebilon pronutra z bebilon comfort mieszalam je plus swoje mleko i po skonczeniu puszki comfortu wrocilo do normy wszystko ;) teraz zmieniam na babydream z rossmana i tez jest git ;) tyle ze juz nie karmie piersia ,tzn sporadycznie ;) ajak sie zachowuje gdy dlugo nie robi kupki?
 
Wy o wprowadzaniu jedzonka .. a moj tata najlepiej ostatnio się pyta czy daje już malej jakieś kaszki... :D hahaha
Na wieczór mam jakiś dobry humor bo zaczęliśmy wspominać z mezem mój pobyt w szpitalu moją koleżankę z sali co śledziła każdy mój ruch non stop patrzyła albo maz przyniósł jej do szpitala 3 po 5 l baniaki wody dla kobiety w ciąży a potem po CC miała takie coś podnosic :D
Byliśmy jeszcze niedawno u księdza donieść potrzebne rzeczy do chrztu , bardzo w porządku proboszcz lubi pożartować . Ślub możemy wziąć kiedy chcemy o której godzinie nam pasuje zapowiedzi dwa tygodnie przed . Ja się pytam czy muszą one być to powiedział zebym się nie przejmowała bo stare baby i tak nie słyszą tego :D ślub możemy mieć z mszą lub po prostu sam sakrament ślubu dla nas przed Bogiem z rodziną za zamkniętymi drzwiami :) mówi że jest spoko chłopem i mozna się z nim dogadać . Mówi że najważniejszy jest ślub przed Bogiem a nie jak i kiedy :) napewno weźmiemy ślub tylko muszę zdecydować w którym miesiącu :)
Mamy tylko cywilny, ale obrączki chce kupić nowe inne ładniejsze , też będzie wydatków ale to pamiętka na całe życie :)
 
Wy o wprowadzaniu jedzonka .. a moj tata najlepiej ostatnio się pyta czy daje już malej jakieś kaszki... :D hahaha
Na wieczór mam jakiś dobry humor bo zaczęliśmy wspominać z mezem mój pobyt w szpitalu moją koleżankę z sali co śledziła każdy mój ruch non stop patrzyła albo maz przyniósł jej do szpitala 3 po 5 l baniaki wody dla kobiety w ciąży a potem po CC miała takie coś podnosic :D
Byliśmy jeszcze niedawno u księdza donieść potrzebne rzeczy do chrztu , bardzo w porządku proboszcz lubi pożartować . Ślub możemy wziąć kiedy chcemy o której godzinie nam pasuje zapowiedzi dwa tygodnie przed . Ja się pytam czy muszą one być to powiedział zebym się nie przejmowała bo stare baby i tak nie słyszą tego :D ślub możemy mieć z mszą lub po prostu sam sakrament ślubu dla nas przed Bogiem z rodziną za zamkniętymi drzwiami :) mówi że jest spoko chłopem i mozna się z nim dogadać . Mówi że najważniejszy jest ślub przed Bogiem a nie jak i kiedy :) napewno weźmiemy ślub tylko muszę zdecydować w którym miesiącu :)
Mamy tylko cywilny, ale obrączki chce kupić nowe inne ładniejsze , też będzie wydatków ale to pamiętka na całe życie :)
Takich duszpasterzy to juz malo chyba jest :/ super ze trafiliscie na takiego :*
 
reklama
Nie tylko i was tak. Ja w dodatku mam różowy wózek i jest to samo pytanie [emoji23] zacznę mówić : chłopiec [emoji16]


Mnie ostatnio sąsiadka u mamy dorwala i oczywiście pyta:
Kasiu karmisz?
A ja: Nie, głodzie hahahha :D
Jej mina bezcenna...akurat chwile wcześniej mąż mnie wkurzył i trafiła w zły moment:p
 
Do góry