reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziękuję dziewczyny za rady dotyczące mm :) Oficjalnie dzisiaj przeszliśmy z kp na nutramigen.

Jeszcze dwa pytania tylko [emoji16]

1. Czy po każdym karmieniu butelki gotujecie czy tylko przelewacie wrzątkiem?

2. Ile ml łącznie w czasie dnia dzieci jedzą?

Myje normalnie a później przelewam wrzątkiem:)
Pije różnie, ciężko to zliczyć:)
Ale zazwyczaj co 2,5-3 godz po 90 ml a czasem musze jej dorobić jeszcze 30 ml.
W nocy jedynie pije tylko raz bo budzi się koło 4,5 rano :)
To powodzenia, oby brzuszek nie bolał:)
 
Dziękuję dziewczyny za rady dotyczące mm :) Oficjalnie dzisiaj przeszliśmy z kp na nutramigen.

Jeszcze dwa pytania tylko [emoji16]

1. Czy po każdym karmieniu butelki gotujecie czy tylko przelewacie wrzątkiem?

2. Ile ml łącznie w czasie dnia dzieci jedzą?

1. Myje butelke letnia woda, lub czasami specjalnym płynem do butelek. Wypażam raz w tygodniu.

2. Różnie. Raz 90 ml, 110 ml a w nocy po pierwszej długiej przerwie snu to nawet 130 ml
 
Dziękuję dziewczyny za rady dotyczące mm :) Oficjalnie dzisiaj przeszliśmy z kp na nutramigen.

Jeszcze dwa pytania tylko [emoji16]

1. Czy po każdym karmieniu butelki gotujecie czy tylko przelewacie wrzątkiem?

2. Ile ml łącznie w czasie dnia dzieci jedzą?
Będziesz czekać aż pokarm Ci samoistnie zaniknie czy coś będziesz robić w tym kierunku?
 
Chyba na kler choć jeszcze nic pewnego. Z bebilonem nigdy nie miałam styczności. Dawno temu jedynie bebiko.

Dziękuję:* no ostatnio solarium to jedyne miejsce gdzie wybywam sama. Czasem szlag mnie trafia bo cały dzień z dziećmi. Mąż przychodzi wykończony, często woli kompa włączyć i się zresetować niż pogadać. Ciężko tak to podzielić. Niby proponuje mi że mam wychodzić ale wtedy będzie musiał się z pracy urywac A pieniądze potrzebne bo na wiosnę chcemy ruszyć z kopyta z budową. Więc taki dzień jak dziś to celebracja wspólnego czasu ;) sukienka, szpilki, może wino jakieś w knajpce :) normalnie matka polka na wychodnym :)
Fajny film ;)
 
reklama
Tak czytam i sie zastanawiam mocno, bo piszecie o tych probiotykach, to trzeba podawać obowiązkowo? Bo ja nic nie podaje i aż mam teraz stracha, bo lekarz ani położna nic nie mówili
Nie jesteś sama bo ja też nie podaje i synkowi kiedys też nie , nawet nie wiedziałam że coś trzeba :D nikt mi nic nie mówił na ten temat
 
Do góry