reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Klaudia a próbowałaś jak ja uspisz na rękach to żeby na tobie spala ? Mój jak tak pospi ze 30 minut przestanie się zrywać to potem mogę go odłożyć i potrafi przespać kilka godzin jak nic go nie boli

Dokadnie :) tutaj któraś z Was wrzuciła linka o fazach snu dziecka i dziecko ma fazę aktywna i nieaktywna snu, one są na przemian ciagle i gdy odłożysz dziecko w fazie snu aktywnej to każdy szmer jest je w stanie wybudzić itd dlatego po uspaniu najlepiej z 25 min mieć jeszcze dziecko na sobie przytulone dla pewności :) ja tak zawsze od początku robię i nie mam problemów w ciągu dnia z małą i jej spaniem, bo przesypia mi 2/3 dnia na luzie i jest spokojna dzięki temu, bo wyspana i wiaodmo sen to zdrowie.
 
Nie :* sama bym korzystała ze spania. Dziecko jak ma potrzebę to się budzi. Moja zawsze szła spać ok 20 i zaraz o 23 pobudka i potem co dwie godziny. Ale kiedyś szla spać o 20 i pierwsze mleczko ok 2 :) wczoraj dała popalić i usnęła o 21:30 i właśnie dopiero wstała po 5 godzinach. Też mogłabym się niepokoić , że przecież się budziła co dwie godziny , czyli przepadły jej dwa karmienia. Ale to ona tutaj ustala co kiedy itp :) więc nie. Nie skrytykuje :)
Moja tak samo ;)
 
Dokadnie :) tutaj któraś z Was wrzuciła linka o fazach snu dziecka i dziecko ma fazę aktywna i nieaktywna snu, one są na przemian ciagle i gdy odłożysz dziecko w fazie snu aktywnej to każdy szmer jest je w stanie wybudzić itd dlatego po uspaniu najlepiej z 25 min mieć jeszcze dziecko na sobie przytulone dla pewności :) ja tak zawsze od początku robię i nie mam problemów w ciągu dnia z małą i jej spaniem, bo przesypia mi 2/3 dnia na luzie i jest spokojna dzięki temu, bo wyspana i wiaodmo sen to zdrowie.
A tego to nie wiedzialam.. i nawet nie zwrocilam uwagi :D musze wyprobowac :D
 
Dokadnie :) tutaj któraś z Was wrzuciła linka o fazach snu dziecka i dziecko ma fazę aktywna i nieaktywna snu, one są na przemian ciagle i gdy odłożysz dziecko w fazie snu aktywnej to każdy szmer jest je w stanie wybudzić itd dlatego po uspaniu najlepiej z 25 min mieć jeszcze dziecko na sobie przytulone dla pewności :) ja tak zawsze od początku robię i nie mam problemów w ciągu dnia z małą i jej spaniem, bo przesypia mi 2/3 dnia na luzie i jest spokojna dzięki temu, bo wyspana i wiaodmo sen to zdrowie.
Muszę tak zacząć robić. Bo nie wiedziałam wcześniej o tych fazach snu. Myślałam , że moja po prostu śpi parę minut [emoji23] a nie chciałam jej długo trzymać na rękach bo myślałam że prześpi pół godziny u mnie ja nic nie zrobię w tym czasie a ona już się obudzi. To muszę ją dłużej trzymać i usypiac :)
 
reklama
Do góry