reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Powiem ci tak..ja też zamówiłam z niej, bo słyszałam że jest taniej. Potem to samo zamówienie wklikałam do gemini i różnica, jaka wyszła to 1.08 zł [emoji85] więc ja wracam do gemini, bo zawsze w jednej tańsze będzie to, a w drugiej tamto[emoji16] Dla mnie liczy się czas [emoji4]i za przesyłkę też jest taniej w gemini, jeśli progu darmowej przesyłki nie osiągniesz[emoji16] trzeba sprawdzać
Może zależy co zamawiasz bo ja na swoim zamówieniu dużo zaoszczedzilam w porównaniu do Gemini :)
 
reklama
O jezu 12h :D ale czad hehe, tyle spaniaa <3, ja uwielbiam jak dostaje szału jak jest głodna, ona nie płacze tyle co krzyczy w niebogłosy, dobrze ze nie ma takich kolek bo bym oszalała ... ja jestem ciekawa kiedy wroce do jakiejś normy, bo teraz ledwo do kibla mogę isc, a gdzie sprzątanie, gotowanie... dobrze ze drugiego dziecka nie mam bo nie wiem jakbym to ogarnęła z tym jej brzuchem
Moj maly sie do tej pory nie moze obudzic ciagle cos marudzi w lozeczku z zamkniętymi oczkami ide do niego a on spi nadal zaznacze ze spi juz od 22 hihi :)
 
Może zależy co zamawiasz bo ja na swoim zamówieniu dużo zaoszczedzilam w porównaniu do Gemini :)
Pewnie tak ale mi np zawsze taniej wychodzi na melissa. Co się dziwić skoro na jednym oilantum jest 20 zł różnicy [emoji23][emoji23] sąsiad kupuje mleczko 2zl różnicy na opakowaniu. Kupuje po 6 sztuk czyli już jest 12 zł do przodu niz w Gemini i mamy dostawę zawsze free ;) jakiś czas temu znów na bio Gaia była różnica 10 zł . Także może jeden produkt a już różnica w zamówieniu znaczna :)
 
Ja już czekam 3 dzień...zamówiłam w poniedziałek..do tej pory jeszcze go nie wysłali..[emoji54]
Pierwszy raz tam robiłam zamówienie i chyba ostatni..muszę się przeprosić z apteką gemini[emoji4] Z niej zamówiłam też w poniedzialek, tego czego nie było w melisie i wczoraj rano już mialam w domu[emoji16]
Ania a może coś jest nie tak ? Może zadzwon ? Ja naprawdę co około tydzień zamawiam jakieś pierdoły i nie zdarzyło mi się jeszcze takie opóźnienie
 
Pewnie tak ale mi np zawsze taniej wychodzi na melissa. Co się dziwić skoro na jednym oilantum jest 20 zł różnicy [emoji23][emoji23] sąsiad kupuje mleczko 2zl różnicy na opakowaniu. Kupuje po 6 sztuk czyli już jest 12 zł do przodu niz w Gemini i mamy dostawę zawsze free ;) jakiś czas temu znów na bio Gaia była różnica 10 zł . Także może jeden produkt a już różnica w zamówieniu znaczna :)
To ja też tak zamawiam z kimś :D mi ba żelu do mycia gdzie dużo go idzie bo ja z dziećmi go używam ponad 20 zł różnicy. Kolzym 3 zł ma opakowaniu. Krem do ciała też jakieś 10 zł różnicy. Witaminy męża też taniej :)
 
Moj spi po 12h bez wstawania w nocy ale w dzien spi mi raptem z 30 min i caly dzien marudzi i wymusza placzem zeby go wziasc na rece a ja nic nie mogę zrobić w domu

Strasznie długo śpi [emoji54][emoji54] ale za to w ciągu dnia masz przeboje.

Moja zasypia 22, budzi się 3, później 6 i w sumie w ciągu dnia zje, zmiana pieluchy i śpi przeważnie i grzeczna, a jak nie śpi to leży i gadamy do niej, zabawiamy lub nosimy, bo ciekawska :)
 
Moj maly sie do tej pory nie moze obudzic ciagle cos marudzi w lozeczku z zamkniętymi oczkami ide do niego a on spi nadal zaznacze ze spi juz od 22 hihi :)

Aż mi ciężko uwierzyć jak to możliwe. Ale nie wybudzasz po max 6-7 h na jedzenie? Albo chociaż nakarmić na śpiocha z piersi i przebrac i niech śpi dalej jak potrzebuje [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry