reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Matko ale serce mi wali chyba zaraz zawalu dostanę ..
Zostawiłam mała w bujaczku obok synka łóżeczka żeby pogadał do niej a ja poszłam na łazienki na chwilę , zawsze tak robiłam jak się kręciła i było ok . Dzisiaj patrzę wrcam z łazienki małej nie ma w bujaczku .. w pierwszym momencie pomyślałam że może z tego bujaczku wypadła czy co ale no jak ... Po chwili patrzę a ona leży w łóżeczku u małego ... Przeniósł ją do siebie ..a ma 3.5 roku ... Masakra .. jak to wyglądało ... nawet nie chcę myśleć
Jeju ale się najadłaś strachu. Ale z drugiej strony chciał dobrze, zajął się siostrą żeby nie płakała.
 
reklama
Nie lubi spać na brzuszku, strasznie się wkurza jak ja właśnie brzuszek gniecie, ogolnie to na brzuszku by musiała usypiać na mnie, bo sama zasypia tylko w nocy i o dziwo w nocy nia nie rzuca... dobre i to :)

Pochwalimy się jeszcze ze zaczęły nam włoski odrastać
Zobacz załącznik 906426
Mój synek też nie lubi leżeć na brzuszku a powinnam go kłaść ze względu na małą przepuklinę :( po chwili jest wrzask
 
Nie lubi spać na brzuszku, strasznie się wkurza jak ja właśnie brzuszek gniecie, ogolnie to na brzuszku by musiała usypiać na mnie, bo sama zasypia tylko w nocy i o dziwo w nocy nia nie rzuca... dobre i to :)

Pochwalimy się jeszcze ze zaczęły nam włoski odrastać
Zobacz załącznik 906426
Super, że włoski rosną. U Izy nadal glaca jak kolano :)
 
Mi dzisiaj przyszło zamówienie ze smyka. Usialam wydać moje punkty jakie dostaje z pracy. Między innymi taki leżaczek z funkcją wibracji. Fajny jest, mały się śmiał od ucha do ucha jak to do niego dałam. Niby jest od 0+ do 12 miesięcy ale chyba zacznę to tam sadzac jak będzie miał 3 miesiące bo trochę pod kątem ma w nim plecki. Tak jakby delikatnie siedzial. A może któraś ma coś podobnego i dziecko już leży w takiej pozycji?
 

Załączniki

  • 20181011_112924.jpg
    20181011_112924.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 96
  • 20181011_112938.jpg
    20181011_112938.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
Mi dzisiaj przyszło zamówienie ze smyka. Usialam wydać moje punkty jakie dostaje z pracy. Między innymi taki leżaczek z funkcją wibracji. Fajny jest, mały się śmiał od ucha do ucha jak to do niego dałam. Niby jest od 0+ do 12 miesięcy ale chyba zacznę to tam sadzac jak będzie miał 3 miesiące bo trochę pod kątem ma w nim plecki. Tak jakby delikatnie siedzial. A może któraś ma coś podobnego i dziecko już leży w takiej pozycji?
Moja siedzi w takim, mam w tedy 5 minut dla siebie bo lubi wpatrywać się w te zabawki, tzn mam kont nachylenia troche mniejszy
 
Mi dzisiaj przyszło zamówienie ze smyka. Usialam wydać moje punkty jakie dostaje z pracy. Między innymi taki leżaczek z funkcją wibracji. Fajny jest, mały się śmiał od ucha do ucha jak to do niego dałam. Niby jest od 0+ do 12 miesięcy ale chyba zacznę to tam sadzac jak będzie miał 3 miesiące bo trochę pod kątem ma w nim plecki. Tak jakby delikatnie siedzial. A może któraś ma coś podobnego i dziecko już leży w takiej pozycji?
Ja kładę Izę do leżaczka od 2tyg. Lubi w nim leżeć bo więcej widzi. Kładę ja 2-3 razy dziennie po ok 15 min
 
reklama
Do góry