reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A ja nie zazdroszcze u Ciebie bo nie wyobrazam sobie takich pobudek w nocy na dluzsza mete moj to taki mały spioch :)

U nas na ogóle pierwsza pobudka ok 24 a później 2,4,6 chociaż poprzedniej nocy była 24 i 4 i 6 i 9 :) ale bywają też noce z pobudka co godzinę. Co godzinę jak wezmę młodego do nas karmie i on usnie i ja też i zje za mało to się budzi co chwilę a jak go przypilnuje żeby zjadł porządnie to dłuższe przerwy są.
Podchodzę do tego jakoś na spokojnie , inaczej niż z pierwszym dzieckiem. To wszytko minie trzeba przeczekać i już :)
 
IMG_20181007_165621.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181007_191208.jpg
    IMG_20181007_191208.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 97
  • IMG_20181007_165621.jpg
    IMG_20181007_165621.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 424
reklama
A u mnie jak Malwinka usnie po 23 to budzi się zazwyczaj 4.30- 5 a potem tak 7-8 zje i dalej śpi nakarmię ja i odrazu odkładam do kołyski i gaszę światło , wcześniej po pierwszej pobudce zostawiałam ja i spala już z nami a teraz już za każdym razem odkładam :) dzisiaj moja mama już jej spineczke zakładała we włosy ale nie mam zdjęcia , na allegro muszę poszukać fajnych spineczek żabek żeby wpiąć na niedzielę , zresztą za jakis czas trzeba będzie wpinać żeby w oczka nie leciało :)
 
Do góry