reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Bączki są ale kupki nie ma przy karmieniu mieszanym ale częściej mm... Co o tym myślicie? Młody ma ciężkie wieczory bo się pręży i płacze, ciężko go uspokoić.
Podajemy wodę i herbatę z kopru ale po paru pociągnięciach jak się zorientuje ze to nie mleko to histeria...
U mojej ostatnio bez lsctulosy kupa przegrywa .. może tym spróbuj
 
reklama
Karolina , przyszła Ci już ta mata ? Bo mam ochotę zamówić ale wydaje mi się malutka.

Dopiero za 2 tyg będę zamawiała, bo mieliśmy sporo wydatków i teraz jeszcze dziś jedziemy do mojej mamy na Śląsk to tym bardziej :(
Ale tam chyba wymiary są napisane? No za duża to ona na pewno nie jest, ale mi właśnie tez i to chodziło, bo nie mamy dużo miejsca w mieszkaniu żeby zagracac :( przy okazji zamówię ten kocyk za 35 zł z jednej strony bawełna a z drugiej minky, bo jest lepszy niż te polarkowe x 2 z pepco najtańsze po 20 zł, bo strasznie w nich się jej główka przepaca i ciało ;( a ten co zamowilam lepszy materiał
 
Dopiero za 2 tyg będę zamawiała, bo mieliśmy sporo wydatków i teraz jeszcze dziś jedziemy do mojej mamy na Śląsk to tym bardziej :(
Ale tam chyba wymiary są napisane? No za duża to ona na pewno nie jest, ale mi właśnie tez i to chodziło, bo nie mamy dużo miejsca w mieszkaniu żeby zagracac :( przy okazji zamówię ten kocyk za 35 zł z jednej strony bawełna a z drugiej minky, bo jest lepszy niż te polarkowe x 2 z pepco najtańsze po 20 zł, bo strasznie w nich się jej główka przepaca i ciało ;( a ten co zamowilam lepszy materiał
Bo ja niczego lepszego niż ten różowy z pianinem nie widzę :) i ve a tez nie wysoka bo do 80zl na allegro :) chyba zaraz zamówię :):)
 
Która mata według was najlepsza ? Wydaje mi się , że ta bardziej kolorowa. Ale znowu te dwie jednokolorowe ładniejsze [emoji23]
Screenshot_2018-10-08-08-39-21-419_com.opera.browser.png
Screenshot_2018-10-08-08-37-36-565_com.opera.browser.png
Screenshot_2018-10-08-08-28-56-308_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-08-08-39-21-419_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-08-08-39-21-419_com.opera.browser.png
    63,6 KB · Wyświetleń: 365
  • Screenshot_2018-10-08-08-37-36-565_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-08-08-37-36-565_com.opera.browser.png
    112,5 KB · Wyświetleń: 368
  • Screenshot_2018-10-08-08-28-56-308_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-10-08-08-28-56-308_com.opera.browser.png
    505,8 KB · Wyświetleń: 370
Dziewczyny czym smarujecie buźki dzieci? Moja ma jakaś sucha, szorstka. Nie mówiąc już o ciemieniuszce, która zrobiła jej się na brwiach i między nimi, ale tu walczymy z oliwka. Chyba, ze macie jakies inne sprawdzone sposoby?
 
reklama
Do góry