reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jasne :) mówię każdy robi jak uważa. Dla mnie nadal sól do przyprawa i dlatego stad moje pytania były :D wiadomo, że nie tona, ale zawsze jednak ta sól jest tam dodana a to jednsk małe organizmu, które nie trawią tak jak nasze i nerki tez tak dobrze nie filtrują :D
Ale to nie krytyka czy coś, po prostu każdy robi jak czuje i Ty przecież już masz doświadczenie :)
Jakie śliczne zdjęcie ustawilas sobie ❤️
 
reklama
Wow to rośnie i przybiera jak na drożdżach :) duży chłopak.

U nas właśnie nie wiem już jak z waga, bo na szczepieniu ostatni raz nasza była ważona i mierzona czyli 20 września i miała 4220 g i 58 cm a 6 sierpnia przy wychodzeniu ze szpitala było 2860 g i 54 cm także jak wrócimy z Bytomia to jakoś 15-20 października tez przyjdzie położna i zobaczymy ile po miesiącu przybrała ;)
U mnie lekarka powiedziała ze za duzo przybiera no ale co sie dziwic na mm dziecko chyba wiecej przybiera na wadze ciekawe czy są normy jakies konkretne
 
Grzechotkę już trzymać? A ile ma tygodni, ze musi już to umieć i chwytać? ;D bo dopiero chyba tak około 2,5-3 miesiąca dzieci zaczynaja coś próbować chwytać rączkami. Wiadomo każde dziecko inaczej dojrzewa i się rozwija także to takie ogólne powiedziane ;) moja ma 2 miesiące i 2 dni i dopiero co od tygodnia zaczęła z pozycji piąstek już tak konkretnie rozciągać dłonie i paluszkami rusza i widać ze już probuje coś tam innego niż tylko pozycja garda hah ;)

Ja dopiero za 11 dni idę na usg bioderek i wtedy tez sie okaże jak u mojej z tym wszystkim, bo staram się kłaść ją na różne boczki i karmie na zmianę raz lewa raz prawa pierś ale sama się przyznaje ze muszę pilnowac z tym kładzeniem na brzuszku jej, bo czasami się człowiekowi zapomni..
Moj ma 9 tygodni i wczoraj grzechotke trzymal 1 minute :) lekarka kazała bo stwierdzila ze ma za bardzo piastki sciagniete i kazała troche je rozluzniac a z brzuszkiem i nas bardzo ciezko bo zazwyczaj sie to konczy krzykiem ale mamy teraz zalecenie cwiczyc brzuszek na kolanach troche to juz wyczyn spory
 
reklama
Iza tez preferuje lewą stronę. Podkladam jej pieluszkę pod poduszkę.
Ma dodatek ona się wygina w literę C tylko w drugą stronę. Pani neurolog w szpitalu mówiła, że do 4miesiąca to normalne. Starać się ją kłaść więcej na tą stronę co nie lubi i kazała kupić poduszkę motylka.
23.11 mamy neurologa ponownie to zobaczymy co powie.
Dzieci przyjmują najwygodniejszą dla nich pozycję taką jak miały w ostatnich tygodniach w brzuchu mamy.
To ma Iza duzo lezec na tym motylku? Bo moj maly sie bardzo wierci w niej i jej nie lubi
 
Do góry