reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Maria.sm @Prymulkas
Czyli pewnie szczoteczkę miękką . Boje się ze się na bawię paradontozy

Tak to rodzaj miękkich szczoteczek. Mają dużo więcej małych włókien niż zwykłe szczoteczki myją dokladnie ale nie naruszają dziąseł. Są różne wersje soft, mega soft itd... bardzo skuteczne okazaly się da mnie gdy miałam problem z dziaslami, do tego meridol na zmianę z sensodyne. Szczoteczke kupisz online lub w sklepach z rzeczami dentystycznymi. Może pomóc :)
 
reklama
To ja chyba będę wyrodna mama, bo nienawidzę prasować. chyba że zdarzy się cud i te małe ubranka mnie urzekna( w sklepach już omijam półki szerokim łukiem bo te ciuszki są takie sloodkie - ja chcę poczekać do 6 miesiąc z kupnem).
Co do dziąseł to mi też krwawia i nos mi krwawi ciągle. Gin w czwartek.
A dziś idę na obiad na miasto - kuchnia Azjatycka - jak będziece we Wrocku To polecam 8misek.
I mam tylko pytanie, kiedy piersi przestają boleć? Juz miałam trochę spokoju ale od wczoraj znowu nie mogę ich nawet dotkną - sutki to mi chyba eksplozja.
 
Hej dziewczyny, wczoraj nie miałam czasu żeby coś napisać, a dzisiaj od rana nadrobiłam chyba ze 30 stron, piszecie dużo na maksa :D
Przykro, że pojawiły się takie smutne wieści, dużo siły dla was dziewczyny, które straciłyście ciążę.
Też nie sądziłam, że jest tyle poronień dopóki nie zaczęłam czytać tego forum. To moja pierwsza ciąża, więc mało co wiedziałam...

Ja wczoraj rozpoczęłam drugi trymestr (jeśli dobrze liczę :D) i cieszy mnie to jak sobie pomyślę, że 1/3 ciąży za mną :) ps. Mdłości jak były, tak są nadal, szczególnie wieczorem.

Miłego dnia :*
 
I... takie, ktore nie prasuja wcale ;) Ja nigdy nic nie prasuje i ubrania wygladaja normalnie. Moj maz prasuje tylko moje koszule do pracy, w koncu udalo mi sie go powstrzymac, bo jak sie poznalismy, to majtki i skarpetki prasowal nawet :/

Ja też należę do tej grupy nieprasujacych :)
:D jedyne co to staram się dobrze "roztrzepac" pranie zaraz po wyjęciu z pralki.
Prasuje tylko koszule M i syna jak idziemy na jakąś większą imprezę a tak to nic :no2:.

Chociaż małemu jak się urodził to przez pół roku prasowałam kaftaniki i bodziaki po
Dwóch stronach:cool: - lewa żeby go nie drapalo a prawa dla mnie :laugh2:. Ale takie malutkie to co innego:tak:

Ale wogole w pierwszej ciąży od razu miałam syndrom wicie gniazdka- biegalam, sprzątalam cuda jakieś do domu kupowałam męża do malowania ścian ganialam... :rolleyes2:
A teraz... Aż wstyd jak ta niedźwiedzica tylko bym spała i najchętniej nic nie robiła....:unsure:
Już się boję jak mój M przezyje jak mnie syndrom wicia gniazdka najdzie z podwójną mocą żeby się wyrobic- wtedy to będę biegać i...jego poganiac :laugh2: biedny On:rolleyes2:

A tak wogole to ja też dziś muszę trochę w domku posprzątac....Ale będę zaglądac bo przecież muszę sobie przerwy robić
 
Hej dziewczyny, wczoraj nie miałam czasu żeby coś napisać, a dzisiaj od rana nadrobiłam chyba ze 30 stron, piszecie dużo na maksa :D
Przykro, że pojawiły się takie smutne wieści, dużo siły dla was dziewczyny, które straciłyście ciążę.
Też nie sądziłam, że jest tyle poronień dopóki nie zaczęłam czytać tego forum. To moja pierwsza ciąża, więc mało co wiedziałam...

Ja wczoraj rozpoczęłam drugi trymestr (jeśli dobrze liczę :D) i cieszy mnie to jak sobie pomyślę, że 1/3 ciąży za mną :) ps. Mdłości jak były, tak są nadal, szczególnie wieczorem.

Miłego dnia :*
Ja tez (chyba) dzis wskoczylam w drugi trymestr choc tez nie jestem pewna swych obliczen :)
 
Dziewczyny borykam się ostatnio z problemem. Strasznie ale to strasznie krwawia mi dziąsła. Pasta zmieniona na krwawiace dziąsła ale zero rezultatu.
A masz dobrze zakryte zęby dziąsłami? Ja mam czasem taki problem i wtedy delikatnie naciągam palcem lub delikatną szczoteczką dziąsło i problem jakby ustaje. Nie wiem jak bardzo jest to nasilone u Ciebie.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
To ja chyba będę wyrodna mama, bo nienawidzę prasować. chyba że zdarzy się cud i te małe ubranka mnie urzekna( w sklepach już omijam półki szerokim łukiem bo te ciuszki są takie sloodkie - ja chcę poczekać do 6 miesiąc z kupnem).
Co do dziąseł to mi też krwawia i nos mi krwawi ciągle. Gin w czwartek.
A dziś idę na obiad na miasto - kuchnia Azjatycka - jak będziece we Wrocku To polecam 8misek.
I mam tylko pytanie, kiedy piersi przestają boleć? Juz miałam trochę spokoju ale od wczoraj znowu nie mogę ich nawet dotkną - sutki to mi chyba eksplozja.
Nie ma na to zasady, bo mnie bolały tylko w pierwszym miesiącu ciąży gdy urosły o rozmiar. Od tego czasu ten problem mnie nie dotyczy, więc raczej nie ma na to daty.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry