reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie bylby 15 tydzien wedlug ostatniej miesiaczki, a na usg wyszlo ze 12. Ale mialam nieregularne miesiaczki, podejrzewalam, ze jest troche wczesniej, ale nie ze 3 tygodnie. A jednak lekarz powiedzial, ze rzeczywiscie do zaplodnienia doszlo po prostu pozniej prawdopodobnie. Nie martwilabym sie na waszym miejscu... Plus niektore dzieci rosna innym tempem, wolniej lub szybciej...
 
reklama
Tak w ogóle to forum jest uzależniające, ciężko mi żebym, co kawałek tu nie zajrzała co się dzieje :-D lecę oglądać Harego Potera a w międzyczasie prasować tyle tego że do północy mi się chyba zejdzie :-(czy tylko ja tak lubię prasować.. :-D
miłego wieczoru dziewczyny;-)
Ja na szczęście nie prasuje nic po praniu, tylko dopiero wtedy gdy dana rzecz chcemy użyć. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Jestem po kolejnej wizycie. Niby wszystko ok bo serduszko bije ale od ostatniego usg minelo 1,5 tygodnia a wiek ciazy wg usg sie nie zmienil i caly czas pokazuje 10 tydzien. Troche mnie to martwi :(
Jeśli lekarz nic na ten temat nie mówil, to jest w porządku.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
U mnie jest różnica jakoś 13 dni i żaden lekarz nic na ten temat nie mówil. A nie! Jeden coś tam powiedział gdy zobaczył moja zagubiona minę, że to nic takiego, po prostu później doszło do zapłodnienia i tyle. Ja mam cykle rozwalone, więc jakoś mnie to nie zdziwiło i absolutnie nie wzbudza nawet delikatnego niepokoju.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
U mnie podobnie, różnica 2 tyg w tym momencie, 3 lekarzy skomentowało tak samo "młodsza ciąża, do zapłodnienia musiało dojść później", również mam nieregularne cykle
 
Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*

Przykro mi bardzo, że Kolejną z nas to spotyka. Mam nadzieję, że te czarne chmury nad Tobą szybko miną i już wkrótce zajrzysz do nas by pochwalić się swoim kreseczkami. Życzę Ci siły i wytrwałości!!! Pozdrawiam Trzymaj się!!!
 
Dziewczyny jestem przeszczesliwa lekarz obstawia dziewczynkę Jest piękna, zdrowiutka, według usg tydzień starsza i termin przesunął się na 5 sierpnia. Tańczyć, śpiewać i krzyczeć z radości mi się chce

Super, że takie dobre wieści :) gratuluję a Ty ciesz się i krzycz z radości. Pozdrawiam
 
Dziewczyny właśnie wyszłam z gabinetu usg prenatalne za nami i muszę się pochwalić będę mieć córeczkę:))Termin mi się nie zmienił mam na 3.08 dzidzia ładnie się rozwija.Pralinka i wiola współczuję żadne słowo nie jest w stanie wyrazić tego co czuję jak przeczytałam wieści od was:(

Gratuluję :) grono dziewczynek się powiększa a z początku sami chłopcy byli :) czekam na 31 oby też dziewczynka bo tak jakoś intuicja mi podpowiada
 
reklama
Dziewczyny nadrobiłam właśnie 21 stron, ale dzisiaj naskrobałyście a ja miałam zakręcony dzień. Najpierw od rana sprzątanie całej chaty, później goście a wieczorem na rocznicy ślubu u znajomych byliśmy, więc jak wróciłam szybka kąpiel i nie mogłam się powstrzymać żeby tu nie zajrzeć.
Mój omija żelazko szerokim łukiem, ale mi zupełnie to nie przeszkadza bo ja lubię prasowac ale czekam jak mi się z trzy prania uzbierają.
Tymczasem uciekam spać bo oczy mi się same zamykają.
Życzę Wam miłej i spokojnej nocy oraz poranka bez mdłości :)
 
Do góry