reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To sa te ciuszki co już mam kupione a to ta kamizelka co kiedyś mąż myślał, że to dla psa kupiłam :)
 

Załączniki

  • DSC_0387.JPG
    DSC_0387.JPG
    149,9 KB · Wyświetleń: 59
  • DSC_0386.JPG
    DSC_0386.JPG
    92,2 KB · Wyświetleń: 57
reklama
W końcu was przeczytałam ! Boże Koło 100 stron.. byłam z córeczką w szpitalu tydzień bo złapała jelitowke i się odwodnila :( to był ciężki tydzień dla nas wszystkich :(
Nie dość że patrzyłam jaką jest słaba to sama wymiotowalam przez mdłości. Było nie fajnie.. Ale w końcu wyszło słońce :)
W którymś momencie przeczytałam ze któraś z Was zrobiła ogórkowa ! Tak mi się zachciało ze ugotowałam duży gar i od wczoraj jem tylko ją haha. :D
Ogólnie mam urwanie głowy bo w weekend się przeprowadzamy do większego mieszkania i nie wiem za co mam się złapać :( nienawidzę się pakować.
Co do ciuszkow.. mam dużo po coreczce więc narazie nie kupuję. Wiadomo jak będzie chłopak to trzeba będzie :p (wizytę mam 9 lutego, będzie wtedy 15 tc, może poznam płeć.. :) )
Dzięki za dodanie mnie do listy, obiecuje ze po przeprowadzce będę się więcej udzielać :)
Chomiczka na FB rownież chętnie dołączę bo częściej tam zaglądam :)
Czarna jagoda czekamy na Twoją wizytę :)
Miłego dnia dziewczyny !:)
To naprawdę ciężki czas miałas. Ja jestem stara w grudniu byłam w szpitalu to wiem jak to jest ciężko leżeć w szpitalu a dopiero takie dziecko.. :-/to jeszcze trudne dni przed Tobą jak przeprowadzka kupę roboty i wszystkiego. Udanej przeprowadzki życzę, szybkiej i bezproblemowej ;-)
 
To sa te ciuszki co już mam kupione a to ta kamizelka co kiedyś mąż myślał, że to dla psa kupiłam :)
Extra ciuszki ;-) gdzie tam ona dla psa.. Słodka dziecięca a nie.. To on może widział kiedyś psa co ktoś go ubrał w kamizelke dla dziecka a nie psią :-D :p tez poszukam taką kamizelke na wczesna jesień czy nawet na lato jak chłodniejsze dni zarzucić dziecku :-)
 
Extra ciuszki ;-) gdzie tam ona dla psa.. Słodka dziecięca a nie.. To on może widział kiedyś psa co ktoś go ubrał w kamizelke dla dziecka a nie psią :-D :p tez poszukam taką kamizelke na wczesna jesień czy nawet na lato jak chłodniejsze dni zarzucić dziecku :-)
A jakos sie mu tak skonczylo hehe ja mam slabosc do takich pluszowych ciuszków sama mam biala kamizelke z uszami :) mama juz tez zapowiedziala ze tez bedzie niedlugo zaczynac lowy wiec ciuszków bedzie masa hehe :)
 
reklama
U nas cała wczorajsza wizyta z mezem, usg przez brzuch i dopochwowo tez.
Moja lekarka niezbyt chętna by na to była, a i godzinowo nam nie pasowało, bo praca, więc na razie byłam sama. Chyba na połówkowe go zabiorę. Tak będzie najlepiej. Wytrzyma jeszcze te dwa miesiące około.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Do góry