reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Zalicytowałam ostatnio na allegro bodziaki, dzisiaj mi przyszły. I wogole dziwne te rozmiarówki niebieskie na 62 są mniejsze jak te z miki na rozmiar 56:-/Używane ale są w bardzo dobrym stanie, tylko 7 zł za 2 szt. Bardziej niby chłopięce ale gdyby była dziewczynka to tez mogą być w ostateczności :-D
Kiedyś byłam uzależniona od licytacji, synkowi ciągle coś kupowałam w taki sposób za grosze :-D Zobacz załącznik 836736

Już Dziewczyny kupujecie ciuszki? Kurcze a ja jeszcze nic nie kupiłam jakoś wewnętrznie chce poczekać jeszcze. Najpierw myślałam, że zaczekam do usg polowkowego, ale też mnie coraz bardziej kusi coś kupić więc chociaż do prenatalnych zaczekam :)
 
Zalicytowałam ostatnio na allegro bodziaki, dzisiaj mi przyszły. I wogole dziwne te rozmiarówki niebieskie na 62 są mniejsze jak te z miki na rozmiar 56:-/Używane ale są w bardzo dobrym stanie, tylko 7 zł za 2 szt. Bardziej niby chłopięce ale gdyby była dziewczynka to tez mogą być w ostateczności :-D
Kiedyś byłam uzależniona od licytacji, synkowi ciągle coś kupowałam w taki sposób za grosze :-D Zobacz załącznik 836736
Bardzo Ladne ja dzis synusiowi kupilam koszule na ciuszkach nie moglam sie powstrzymac potem dodac foto :)
 
Hejka :)
Nie wiem czy pamiętacie, jak po ostatniej wizycie mówiłam Wam, że jestem zaniepokojona wyznaczonym terminem USG genetycznego - na 7 lutego, co w moim przypadku daje... 15 tydzień ( dokładnie 14 i 3 dni).
I wiecie co, umówiłam sie na jutro do innego lekarza. Będę sie z tym lepiej czuła, oczywiście idąc do swojego w lutym nie powiem o tej wizycie.
Tak więc Kochane - jutro prenatalne o 14.00

Nie mogę powstrzymać apetytu. jadłabym ciągle. Juz sobie zapisuję wszystko - dosłownie wszystko co jem, żeby mieć przed sobą obraz tego, co w siebie wrzuciłam....
Chciałabym już poczuć ruchy.. w pierwszej ciąży poczułam w 18 tyg....
Buziaki :)
Napewno bedzie wszystko dobrze po prenatalnych :) o to ja jeszcze miesiąc i tez bede czula ruchy juz sie nie moge doczekac :)
 
Hejka :)
Nie wiem czy pamiętacie, jak po ostatniej wizycie mówiłam Wam, że jestem zaniepokojona wyznaczonym terminem USG genetycznego - na 7 lutego, co w moim przypadku daje... 15 tydzień ( dokładnie 14 i 3 dni).
I wiecie co, umówiłam sie na jutro do innego lekarza. Będę sie z tym lepiej czuła, oczywiście idąc do swojego w lutym nie powiem o tej wizycie.
Tak więc Kochane - jutro prenatalne o 14.00

Nie mogę powstrzymać apetytu. jadłabym ciągle. Juz sobie zapisuję wszystko - dosłownie wszystko co jem, żeby mieć przed sobą obraz tego, co w siebie wrzuciłam....
Chciałabym już poczuć ruchy.. w pierwszej ciąży poczułam w 18 tyg....
Buziaki :)
No i bardzo dobrze że się zapisałas dużo wcześniej na usg zamiast tyle czekać :-)
 
U mnie na szczęście dużo dobrych lekarzy ale w obrębie 70 km więc miałam w czym wybierać i myślę, że dobrze trafiłam bo bardzo miły kompetentny ginekolog. Na każde pytanie odpowie ze spokojem. Sam zaproponował żeby ojciec dziecka przyszedł na następną wizytę, więc naprawdę sympatyczny lekarz. Ale i tak najważniejsze żeby dzieci nam prawidłowo rosły!!!
Ja i tak na którąś wizytę się z tatusiem wpakuje czy będzie chciała czy nie, bo on też chcę zobaczyć swoje dziecko a nie tylko na zdjęciach usg.

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja nie kupuje na razie. Dużo mam jeszcze od młodego zostawione, kumpela tez mi zostawiła i na pewno się nazbiera. Jak juz sobie posortuje to na pewno coś do kupie
 
Już Dziewczyny kupujecie ciuszki? Kurcze a ja jeszcze nic nie kupiłam jakoś wewnętrznie chce poczekać jeszcze. Najpierw myślałam, że zaczekam do usg polowkowego, ale też mnie coraz bardziej kusi coś kupić więc chociaż do prenatalnych zaczekam :)

Ja już kupuje po troszku czasem ale narazie bardziej używane, czasem wpadam do ciuchlandow jak mąż mi pozwoli bo on nie lubi tyle czekać bo ja tak szukam i szukam, przecież nie będę brała wszystkiego po kolei, trzeba dobrze obejrzeć :-D jak ostatnio patrze to już taki worek ciuszków mi się nazbierał :p
 
reklama
Do góry