reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A to moja kruszynka [emoji7]
20180823_1518_503.jpg
 

Załączniki

  • 20180823_1518_503.jpg
    20180823_1518_503.jpg
    79,4 KB · Wyświetleń: 468
reklama
Hej laseczki przepraszam ze mnie nie było jakiś czas ale dopadła mnie chyba depresja[emoji53]... Mam pytanko do Was może Wy doradźcie. Młoda generalnie to anioł. Je i śpi. Tylko ten rytuał kapania. Młoda tak się drze ze później jest tak rozchisreryzowana ze przez 3/4 godziny nie może zasnąć.
Z reguły kąpiel powinna uspokajać.
Może za chłodna/gorąca wodą jest ? Nie ma przeciągu itp ? Karmisz odrazu po kąpieli ?
Ja jak moja jest bardzo głodna to tylko szybko kapie , smaruje j ubieram. Nie bawię się już pępkiem, oczkami itp , żeby jej nie drażnić bardziej. Zje mleczko i później usypia spokojnie. Po takiej kąpieli śpi 3/4 godziny, jednorazowo w ciągu całego dnia i nocy więc kapiec wpływa na nią dobrze.
A zastanawiałam się czy można dolewać lawendę czy coś wyciszającego do kąpieli ?
 
U nas dzisiaj ciężką nic była. Młody się prężył na baki spać nie mógł. Od 4 już wogole i usnął dopiero koło 7 rano jak mąż szedł do pracy i narazie śpi. Ja śpiąca jestem ale nie potrafię w dzień usnąć ehh.
 
Myślę że jest ciepło bo różnica w łazience gdy wychodzimy jest odczuwalna. Samo kapanie i oliwkowanie jest najgorsze. Nie mam już pomysłu... wychodzi na to jakby ona po prostu tego nie lubiła[emoji53]
A krzyczy od włożenia do wody? Młody u nas kąpany dalej pod kranem i uwielbia jak po nim lać wodę tylko jak już kończę to się zaczyna ale zaraz się uspokaja.
Córkę kąpaliśmy w wanience i ona krzyczała dopóki nie zrobiłam tak że ja rozbierałem i owijalam w pieluszkę tetrowa i tak wsadziłam do wanienki. Dzięki temu d
Że pieluszka powoli nasiąka to byk byk jszy szok dla niej j polubiła kąpiel.
 
Myślę że jest ciepło bo różnica w łazience gdy wychodzimy jest odczuwalna. Samo kapanie i oliwkowanie jest najgorsze. Nie mam już pomysłu... wychodzi na to jakby ona po prostu tego nie lubiła[emoji53]
Może oliwka jest za zimna, rozprowadzaj pierw w dłoni żeby lekko ogrzać. Moja się tak denerwuje jak czasem zapomnę i posmaruje odrazu balsamem a jest zimny
 
reklama
Do góry