reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Oj idzie front, idzie
Screenshot_20180810-165706.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180810-165706.jpg
    Screenshot_20180810-165706.jpg
    92,4 KB · Wyświetleń: 345
reklama
Ojej, pierwszy raz słyszę. Dlaczego i gdzie robiłaś ten wymaz? Mi za pierwszym razem też się brzydko goiło ale nikt mi nie mówił o wyrazie z rany.
Ja mam pakiet w prywatnej przychodni tam zrobiłam wymaz. Znajoma mi o tym powiedziała że warto i miała racja bo okazało się że leczyli mnie antybiotykiem na który ta bakteria jest wrażliwa
@karkula309 mowili ci jak to leczyc,czym smarowac,dali ci cos?
Na razie nic. Dali w ciemno antybiotyk a dopiero za tydzień mam wizytę i konsultacje odnośnie bakteri
Później Was nadrobie. Jestem na oddziale. Tachykardia małej, ;( trzymajcie kciuki...strasznie się boję. Co ja zrobiłam że tyle się dzieje w tej ciazy;(;(;(;(
Kochana będzie ok i nic nie zrobiłaś. U nas też była tachykardia a teraz tulę zdrowego chłopca :)
 
Do góry