reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Sprobuje ale juz zalapala na lezaco ;)
Mi też łapie już obie piersi, 40minur wisiała ciągnęła oi głodna , mało mleka jeszcze mam, miękkie piersi. Dokarmiali ja butelka ale dalej płacze. Wzięła ja położna żeby sprawdzić brzuszek , może to od tego tak krzyczy. A wy jak się czujecie ? Jak minął poród ?
 
Jasne :) wyślę Ci jutro jak mój wstanie po nocce, on robi najlepsze ciacho na pizzę, tu akurat taka cieniutka zrobił, bo ja taka lubię, ale to już wiaodmo można rozwałkować wedle uznania :)

Nie spiesz się :) ja i tak nie zrobię póki K nie ma, a zanim on wróci to akurat na spokojnie podeślesz :) ale nie powiem , narobiłaś mi smaka ❤️ na początku porodu tak do 4 cm , ciągle miałam w głowie frytki, hoddoga, zupka chińska , rosół i sok pomarańczowy [emoji23] i już się najadłam [emoji16]
 
Mnie chyba zaczyna łapać babyblues jak po porodzie z synem...
Majke mam ochotę spowrotem schować do brzucha i wracać do syna do domu..
Zazwyczaj szpitale tak działają na samopoczucie , jak tylko wrócicie do domku zobaczysz , ze bedzie juz dobrze . Mnie przybijał szpital , ze nie mam pokarmu i ze mały jest w inkubatorze . Tylko wróciliśmy do domu i jak ręka odjąć . Wszystko bedzie dobrze , hormony tez zaczynaja sie zmieniac stad smutne myśli . Ja dzis na tym filmie Ryczalam jak wariatka tylko dla tego , ze był motyw ciąży i porodu .
 
@Gienio u mnie dzisiaj podobny kryzys...zaduch daje mi w kość..Cały popołudnie leżę [emoji4]
Napisz potem, jak film[emoji16]

Hej temperatura spadła na noc a ja nadal stopy jak słoń . A u ciebie chociaż ciut lepiej ? Film super! Ja kocham musicale, świetna obsada , gościnnie nawet występuje CHER <3 taki pozytywny - warto obejrzeć dla relaksu .
 
reklama
Jejku i teraz tematy karmienia się zaczęły a my jeszcze nawet nie urodzilysmy :)

Ja się czuje fatalnie. Upaly mnie wykańczają, nie mam sił na spacery. Krocze mnie boli jak cholera, brzuch ciężki, ryczeć się rzeczywiście chce bo tu tak ciężko a przed nami jeszcze cięższy poród. Jutro zaczynam 40tydzien a w środę jeszcze do ginekologa i na serio nie wiem po co. On mnie już od trzech tygodni nie zbadał nawet, tylko bicie serca małej sprawdza. Chyba już sobie tą wizytę podaruję bo więcej czekam w kolejkach niz siedzę u niego.
Jestem już zmęczona tym wszystkim :(
A płacisz za te wizyty na których Cię nie bada ? Bo serduszko to może położna zbada za darmo a nie specjalnie na wizyty latać jak nawet USG nie zrobi :(
 
Do góry