reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Okres ciąży przeszłam bez większych problemów a teraz jak nie urok to sraczka.. Najpierw to okropne przeziębienie które trwa od zeszłej środy na szczęście został tylko katar i kaszel a teraz stan zapalny dziąseł.. Boli mnie cała kość policzkowa od nosa do ucha.. Myślicie że wystarczy płukanka z rumianku i sachol?
 
reklama
Mój kombinuje , żeby powiedzieć w sobotę, jak szef się nie zgodzi , żeby przeczekał sierpień na nową budowę , że urodziłam i zostaje z rodziną w domu. Byle by go wtedy nie wyrzucił. Ale tak chcemy i tak chyba zrobimy. Bo za przeproszeniem z ciapatymi robić, nie wiadomo gdzie , ile czasu itp to do dupy. Miesiąc by pracował do 17 tu w mieście, 100zl dniówka , wypłata 500zl co piątek i wolne weekendy więc super.
Dalibyśmy radę na pewno, a przez pierwszy miesiąc życia małej był by z nami. Mam nadzieję , że się nie zawaha i tak będzie brnął w ta opcję. Bardzo bym była zadowolona. Bo 2 tys na miesiąc i wieczory plus weekendy spędzone w trójkę to opcja o niebo lepsza niż 6tysiecy i bycie samej z córką przy porodzie i zaraz po porodzie . Bo pieniądze to nie wszystko. a jeszcze jak by został to by dorobił z ojcem na malowaniu mieszkania, to z głodu nie umrzemy. Sorkii , że tak się rozpisuje na tak prywatny temat , który was w ogóle nie interesuje ale chyba muszę się tak wyżalić ..
 
Okres ciąży przeszłam bez większych problemów a teraz jak nie urok to sraczka.. Najpierw to okropne przeziębienie które trwa od zeszłej środy na szczęście został tylko katar i kaszel a teraz stan zapalny dziąseł.. Boli mnie cała kość policzkowa od nosa do ucha.. Myślicie że wystarczy płukanka z rumianku i sachol?
Spróbuj domowymi sposobami na początek a jeśli będzie gorzej lub będzie się utrzymywało to może lepiej lekarz. Wracaj do zdrowia, żebyś korzystała z końcówki ciąży jak należy :*
 
Okres ciąży przeszłam bez większych problemów a teraz jak nie urok to sraczka.. Najpierw to okropne przeziębienie które trwa od zeszłej środy na szczęście został tylko katar i kaszel a teraz stan zapalny dziąseł.. Boli mnie cała kość policzkowa od nosa do ucha.. Myślicie że wystarczy płukanka z rumianku i sachol?
Współczuję Ci[emoji852] spróbuj na razie tego rumianku i sacholu[emoji4] Może pastę też zmień...są takie na stany zapalne.
 
A to takie dzienne porządki :D myślałam , że generalne sprzątanie ci się włączyło :D pranie , naczynia, odkurzanie, kurze itp to mam codziennie :p
Sorkii , pomyliłam zwierzątka :D
Hyhy ja nie mam codziennie bo nie jest potrzebne,a takie generalne porzadki co trzy dni robie ;) tzn dzis akurat robilam sama,az corka byla zla ze nic jej nie pozwalam robic :D no i doszly wszystkie okna jeszcze ;) i teraz jeszcze spacer :p
 
Okres ciąży przeszłam bez większych problemów a teraz jak nie urok to sraczka.. Najpierw to okropne przeziębienie które trwa od zeszłej środy na szczęście został tylko katar i kaszel a teraz stan zapalny dziąseł.. Boli mnie cała kość policzkowa od nosa do ucha.. Myślicie że wystarczy płukanka z rumianku i sachol?
Szalwią plucz,szalwia wyciaga ;)
 
reklama
Do góry