reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Czuje się jak bym była w ciąży już z dwa lata. No ale trudno, kiedyś i na mnie przyjdzie pora. Byle do domu i już będę spokojnie czekać :) mam chwilę gdzie wiem , że muszę czekać bo przecież jeszcze mala ma czas a są momenty gdzie mam nerwy i płakać mi się chce bo też bym chciała już córkę zobaczyć,przytulić :/ powiedziałam K wczoraj , że nie będziemy mieć więcej dzieci [emoji23]

Ja też mam wrażenie jakbym była już ponad miesiąc po terminie a to dlatego, że córkę urodziłam na początku czerwca i mnie się teraz w tej ciąży dłuży bardzo.

Tak szybko Ci się drugiego nie zachce dziecka a to dlatego, że mała będzie dla Ciebie całym światem i poświęcisz jej cały swój czas i myśli. Z czasem przyjdzie decyzja o kolejnym. Tzn u mnie tak było. Jak mała skończyła 3 lata to dopiero zaczęłam myśleć o drugim dziecku. ☺
 
Dziewczyny w co ubrać na wyjście dziecko doradzcie. Około 25 stopni ma być. Kurde nie wiem nie chce mi się ani myśleć a mój pasuje żeby już przygotował jakbyśmy faktycznie jutro wyszli
Ja bym tylko body z długim założyła, polspiochy i czapkę i na dworze lekko kocykiem cienkim okryć. W aucie bez koca.
 
Ja bym tylko body z długim założyła, polspiochy i czapkę i na dworze lekko kocykiem cienkim okryć. W aucie bez koca.
Dzisiaj jest tak gorąco że jakby jutro miało być to samo u Nas w Rzeszowie to w gorącym aucie w długim rekawku mógłby się ugrzac. Więc jak będzie jutro tak jak dziś to polspiochy, body z krótkim rękawem, czapka i kocyk na przejście przez pole.
 
Jestem jestem byłam od 9.07 w domku wypuścili mnie ze szpitala a jutro ponownie wracam i zapewne będą wywoływać poród kończę jutro 38 tydz więc zobaczymy co i jak dam znać bo narazie czasu było brak i muszę nadrobić mnóstwo postów.Pozdrawiam
Witaj kochana. Myślałam o tobie ostatnio dlaczego się nie odzywasz. Powodzenia jutro:) dawaj nam znać ze szpitala co i jak.
 
Ja też mam wrażenie jakbym była już ponad miesiąc po terminie a to dlatego, że córkę urodziłam na początku czerwca i mnie się teraz w tej ciąży dłuży bardzo.

Tak szybko Ci się drugiego nie zachce dziecka a to dlatego, że mała będzie dla Ciebie całym światem i poświęcisz jej cały swój czas i myśli. Z czasem przyjdzie decyzja o kolejnym. Tzn u mnie tak było. Jak mała skończyła 3 lata to dopiero zaczęłam myśleć o drugim dziecku. ☺

U mnie też tak. Marta urodzona 09.06 i teraz te czekanie jest dziwne, bo o tej porze już przez dobry miesiąc miałam ja już przy sobie.

Na drugie dziecko też było mi ciężko się zdecydować. Jak już chcieliśmy podjąć decyzję to moje problemy skórne stały na przeszkodzie, aż w końcu stwierdziliśmy, że dłużej nie ma na co czekać, bo się nigdy nie doczekamy. Jeszcze Marta cały czas się dopominała o rodzeństwo. Kiedyś z pretensja w głosie os niej usłyszałam usłyszałam:"to co mam być sama?"
 
Poleniuchowaliśmy, zjedliśmy obiad i pojechaliśmy ba łąkę. Dzieciaki i mąż latają za królikiem a ja leżę na kocyku. Ja chciałam mieć dzieci rok po roku i nie żałuję. Pierwsze 2lata ciężko bylo tym bardziej ze nie mamy na miejscu nikogo do pomocy. Jakoś 2 lata temu zaczęliśmy myśleć o 3cim dziecku bo zawsze chcieliśmy. Jeszcze nie urodziłam 3go a mąż dziś mówi, ze za 2lata jak kupimy większe mieszkanie to przydałby się braciszek, siostrzyczka dla Izabelki:) bo ona taka sama będzie, chłopaki dużo starsi. Zawsze chciałam mieć 4ke dzieci i jak warunki lokalowe się nam poprawią to kto wie:)
 
U mnie też tak. Marta urodzona 09.06 i teraz te czekanie jest dziwne, bo o tej porze już przez dobry miesiąc miałam ja już przy sobie.

Na drugie dziecko też było mi ciężko się zdecydować. Jak już chcieliśmy podjąć decyzję to moje problemy skórne stały na przeszkodzie, aż w końcu stwierdziliśmy, że dłużej nie ma na co czekać, bo się nigdy nie doczekamy. Jeszcze Marta cały czas się dopominała o rodzeństwo. Kiedyś z pretensja w głosie os niej usłyszałam usłyszałam:"to co mam być sama?"
Nasza też się zaczęła dopominać o rodzeństwo ale była też podpuszczana przez dziadków☺ i w przedszkolu koleżanki miały braciszka albo siostrzyczkę które po nie przychodziły i Natalia też tak chciała. I tak argument za argumentem i jakoś doszliśmy do wniosku z mężem , że trzeba już podziałać☺
 
Ja też mam wrażenie jakbym była już ponad miesiąc po terminie a to dlatego, że córkę urodziłam na początku czerwca i mnie się teraz w tej ciąży dłuży bardzo.

Tak szybko Ci się drugiego nie zachce dziecka a to dlatego, że mała będzie dla Ciebie całym światem i poświęcisz jej cały swój czas i myśli. Z czasem przyjdzie decyzja o kolejnym. Tzn u mnie tak było. Jak mała skończyła 3 lata to dopiero zaczęłam myśleć o drugim dziecku. ☺
Ja wcześniej niż 5 lat bym nie chciała. Chce właśnie cały swój czas poświęcić córce, żyć stabilnie i może kiedyś kiedyś przyjdzie pora na .. SYNKA ❤️ :D
 
reklama
Mam mocne bóle podbrzusza, trzymają i puszczają , brzuch twardy wtedy strasznie. A skurcze niskie. To taki mam niski próg bólu , że boli mocno a skurcze tylko 30 ?:/ To wczoraj nie czułam brzucha a skurcze 60 :o
 
Do góry