reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzień dobry

@Marta_Bdg gratulacje!!! Cudowna dziewczynka!!!

@klaudiaa975 nosz kurcze niech coś się w końcu rusza!

@oliwiapatrycja super, że już wychodzicie!

@Ankan jeszcze troszkę i będziecie się sobą cieszyć w domu

@KatiNails u mojego kuzyna syn urodził się w 50 urodziny swojej babci :). Ciocia się śmiała, że jeżeli urodzi się w jej 50 to wyprawia chrzciny i nie miała odwrotu :D. To był jej pierwszy wnuk.

Moja Marta też szybko zaczęła mówić, a chodzić 2 tyg po roczku. Na roczek zrobiła pierwsze 2 kroczki.

My dzisiaj grillujemy z sąsiadami. Właśnie zrobiłam surówkę Coleslaw.
 
reklama
A może on Ci załatwi to wywoływanie wcześniej? Musisz z nim porozmawiać.
Wątpię. Skoro dał skierowanie i powiedział , że wywołają tydzień po terminie. A pozatym leży dziewczyny 40+5 i nic nie mówią jeszcze o wywołaniu :// będzie lepiej chyba jechać do domu i czekać na poród w spokoju. Tylko głupio mi trochę , że wczoraj przyjechałam a jutro będę chciała wyjść , mogą robić problem ? Głupio patrzeć itp ?
 
Dzień dobry

@Marta_Bdg gratulacje!!! Cudowna dziewczynka!!!

@klaudiaa975 nosz kurcze niech coś się w końcu rusza!

@oliwiapatrycja super, że już wychodzicie!

@Ankan jeszcze troszkę i będziecie się sobą cieszyć w domu

@KatiNails u mojego kuzyna syn urodził się w 50 urodziny swojej babci :). Ciocia się śmiała, że jeżeli urodzi się w jej 50 to wyprawia chrzciny i nie miała odwrotu :D. To był jej pierwszy wnuk.

Moja Marta też szybko zaczęła mówić, a chodzić 2 tyg po roczku. Na roczek zrobiła pierwsze 2 kroczki.

My dzisiaj grillujemy z sąsiadami. Właśnie zrobiłam surówkę Coleslaw.

Za dobrze jej widocznie :(
 
Klaudia ja urodzilam 41+6 właśnie wtedy mi wywolywali, to jest niby ostateczny termin 2 tygodnie po terminie...

No i tu tak chcą tej dziewczynie robić. W 42tc. To nie rozumiem gadania. 28 kończy pani 40 tydzień to 3 sierpnia wywołamy, zeby na weekend nie siedzieć.. :/ przyjadę i będą mnie trzymać dwa tygodnie ehhhhhhh
 
Wątpię. Skoro dał skierowanie i powiedział , że wywołają tydzień po terminie. A pozatym leży dziewczyny 40+5 i nic nie mówią jeszcze o wywołaniu :// będzie lepiej chyba jechać do domu i czekać na poród w spokoju. Tylko głupio mi trochę , że wczoraj przyjechałam a jutro będę chciała wyjść , mogą robić problem ? Głupio patrzeć itp ?
Ja tez pojechalam w pt wyszlam w sobote.. takze dlaczego ma ci byc glupio? Najwyzej wrocisz nie ;) ja sie smieje ze zaoszczedzili u mnie na obiadach :D
 
reklama
Do góry