reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mała miała za wysokie tętno teraz. Za godzinę położna zbada jeszcze raz. Norma to 140-160 a miała blisko 200 :/ chyba , że dlatego , że się ruszała to tak podskoczyło.
 
reklama
Mała miała za wysokie tętno teraz. Za godzinę położna zbada jeszcze raz. Norma to 140-160 a miała blisko 200 :/ chyba , że dlatego , że się ruszała to tak podskoczyło.
Karoli synek też wczoraj miał 200 i skończyło się cc.
Nie że Cię strasze [emoji23] żeby nie było [emoji23]
 
Jakies rozwarcie masz czy cos?
Nie mówił czy było większe niż ostatnio miałam, nie spytałam :/ . Ale po badaniu tak kłuje , że ledwo z łazienki wrocilam
Do tego wykończe się z sikaniem. Leżę na końcu sali, jak wyjdę to idę przez drugą gdzie też leżą kobiety , a
Lazienka na samym końcu długiego korytarza. zejdę z toalety i znowu chce mi się siku... Masakra [emoji30]
 
A tylko raz zbadali i odrazu CC ? Nie wczytywalam się dzisiaj za bardzo w posty, polozna powedziała , że zbada jeszcze raz za godzinę bo może dlatego tak wysokie bo się rusza.
Nie wiem dokładnie dokładnie ile razy. Na razie dochodzi do siebie to nawrt nie rozmawiałam z nią jakoś o szczegółach dokładnie. Głównie wiem tyle co tu pisała.
 
@klaudiaa975 no ciekawa jestem czy się coś u Ciebie rozwinie. Życzę z całego serca!

@KatiNails super, że Alex zadowolony i imprezka udana! Tort super wyglądał!

Marta dzwoniła zapłakana, że chce do taty i mamy... Zmęczona już była. Trochę się uspokoiła jak rozmawialiśmy z kamerą. Pytała się czy Leonardo się już urodził ❤️. Jak mówiliśmy, że nie to pytała się czy już się urodzi jak ona wróci z urlopu. Miło, że tak czeka na braciszka ❤️.
 
Nic lekarz nie mówił, tylko tyle , że podczas jednego ktg to nic nie da się wywnioskować , czy chce zostać spytał, to wolałam się położyć a nie olać i jechać do domu


Moim zdaniem to te skurcze takie w miarę już wysokie i mimo ruchów małej dobrze, że zostałaś w szpitalu, bo teraz to już taki stan, ze w danej chwili na nic się aż tak nie zanosi, a za pare h może zacząć się konkretna akcja także dla świetego spokoju i mniejszego stresu lepiej do poniedziałku zostać pod obserwacja :)
 
reklama
Mała miała za wysokie tętno teraz. Za godzinę położna zbada jeszcze raz. Norma to 140-160 a miała blisko 200 :/ chyba , że dlatego , że się ruszała to tak podskoczyło.
Pij dużo wody. Ja tak miałam też u lekarza, że mały miał za wysokie tętno koło 170, lekarka kazała wypić mi 2-3 kubki wody i za 15 min tętno było już 144-148
 
Do góry