reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Prymulkax tak mi przykro, sama nie wiem co napisać. Moge tylko podejrzewać jak się czujesz. Trzymam kciuki, będzie dobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A długo trwały te bóle jajnikow? Coś jak przy okresie ? Wczoraj wieczorem też poczułam kłucia w podbrzuszu zresztą 1 raz i lekki ból jajników ale to trwało krótko teraz wiem że do poniedziałku będę w chodzić w stresie
Taki ból jajników czasem jest normalny. Wiele dziewczyn taki miewa i to nic nie znaczy! O ile ból nie jest naprawdę jakiś dziwny lub bardzo bolesny to naprawdę nie ma powodu do zmartwień!

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Spokojnie nie ma co porównywać dziewczyny każda ciąża jest inna i przebiega inaczej to że mnie coś zaboli, i coś się stanie nie oznacza że jak kogoś innego zaboli będzie to samo
Maria.sm stres napewno jest gorszy wiec lepiej wrzucić na luz i nie gdybać, bo co ma być to będzie tego nie przeskoczymy trzeba die z tym pogodzić
 
Spokojnie nie ma co porównywać dziewczyny każda ciąża jest inna i przebiega inaczej to że mnie coś zaboli, i coś się stanie nie oznacza że jak kogoś innego zaboli będzie to samo
Maria.sm stres napewno jest gorszy wiec lepiej wrzucić na luz i nie gdybać, bo co ma być to będzie tego nie przeskoczymy trzeba die z tym pogodzić
Dokładnie tak. Zależy Ci na dzieciątku to się nie stresuj bo to najgorsze co możesz dla niego zrobić! Masz być wypoczeta i szczęśliwa. I w takim stanie oczekiwać cudu narodzin! :)))) I Ty i każda z nas tutaj zebrana. Jak coś będzie miało się stać to i tak nic się nie poradzi, choć byśmy stanęły na rzęsach [emoji22][emoji24]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
A długo trwały te bóle jajnikow? Coś jak przy okresie ? Wczoraj wieczorem też poczułam kłucia w podbrzuszu zresztą 1 raz i lekki ból jajników ale to trwało krótko teraz wiem że do poniedziałku będę w chodzić w stresie

Taki ból jajników czasem jest normalny. Wiele dziewczyn taki miewa i to nic nie znaczy! O ile ból nie jest naprawdę jakiś dziwny lub bardzo bolesny to naprawdę nie ma powodu do zmartwień!

f2w3flw1cbdbspns.png

Nie stresuj sie. Nie kieruj sie strachem ból jak na miesiączke jest normalny. Ja mówię o całkiem innym bardzo bolesnym. To co Ty czujesz to jak najbardziej objaw.powiekszjcej sie ciazy. Jest ok wiem co mowie
 
Dziewczyny nie miałam siły wczoraj napisać.... niestety wizyta zakończyła się źle, serce mojej dzidzi przestało bić.... moje rozpadło się na tysiąc kawałków. To już drugi raz, bardzo podobnie wszystko. Tydzień wcześniej już podejrzewałam że coś jest źle, a trzy dni temu juz byłam pewna, choć tlila się nadzieja, lekarz już pewny trzeba badania genetyczne. Mamy iść z M. Do poradni, a tym czasem szykuje się do szpitala. Mam nadzieję że znów przy pomocy leków uda się samoistnie, zabiegu boję się jak ognia. Bardzo Was wszystkie polubiłam, na pewno chciałabym tu zaglądać. Pozdrawiam...
Bardzo mi przykro :( życzę dużo siły i trzymam kciuki żeby nie było kolejnych takich razow :*

***

Ja dziś się kiepsko czuje, poszłam do sklepu a jak wróciłam to tak mi się duszno zrobiło [emoji53] teraz trochę pobolewa mnie podbrzusze, więc już wiele dziś nie zrobię.

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Prymulkax bardzo mi przykro :(

Ja np nic nie czulam ze cos jest nie tak . Tzn od samego poczatku obawialam, balam sie o tą ciążę bo bardzo jej pragnelam cieszylam sie ale jednoczesnie balam ze moze byc cos nie tak i nagle w pewnym dniu pojawiły sie plamienia a nastepnie krew. Najpierw obwinialam siebie bo dzien predzej wieczorem podnioslam syna z łóżka a i jeszcze jak powidzialam o tym położnej w szpitalu jak mnie przyjmowali to mi powiedziala ,,co pani najlepszego zrobila ?'' Ale po badaniu usg juz wiedzialam ze to nie przez to..... dzidzius juz predzej sie nie rozwijal juz predzej bylo cos nie tak ..... bo wiek ciazy nie wskazywal na 8 tydzien tylko 5/6 .

Mimo ze ja juz nie sierpniowka lubie tu do Was zagladac i podczytywac co u Was slychac
 
@Prymulkax bardzo mi przyko!!!
Ja jakas sie tak zrobiłam pokorna, co ma byc to bedzie, na pewne sprawy nie mamy wpływu. Mam nadzieje, ze znajda przyczyny obumarcia dzieci na tym etapie.
Czy brałas jakies leki w tej ciąży!? Czy robiłas sobie zastrzyki? Jezeli nie to oprocz badań genetycznych rozmawiałabym z lekarzem o zespole antyfosfolipidowym!!! Zycze Ci powodzenia, nie poddawaj sie, badz silna!
 
reklama
Co to mojej jelitowki, mama truła mi tyłek, abym poszła do.lekarza. Pani Doktor stwierdziła, zebym sprobowała ze smecta ale mam sie jeszcze dowiedziec czy moge ja brac, bo ona nie wie:oo2: bez komentarza. Dobrze, ze przechodzi mi już. Takie konowały przyjmuja u mnie w przychodni :szok: strach isc do lekarza.
 
Do góry