reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiola1985, straszne to co piszesz [emoji17]chociaż kobieta w ciąży nie powinni robić problemów z L4 czy wypłata macierzyńskiego - strasznie to smutne.

Ninex- gratulacje udanej wizyty i slicznego bobaska [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam problem z liczenie tygodni :p według kalkulatora na BabyBoom mam 8+6 a na aplikacji moja ciąża jest 9 tydzień i nie wiem jak to jest i aż wstyd się przyznać to moja druga ciąża i dalej nie ogarniam tematu :D
 
Ja też mam problem z liczenie tygodni [emoji14] według kalkulatora na BabyBoom mam 8+6 a na aplikacji moja ciąża jest 9 tydzień i nie wiem jak to jest i aż wstyd się przyznać to moja druga ciąża i dalej nie ogarniam tematu :D
8+6 czyli skończone 8tygodni i 6dni. Czyli leci 9tydzien ;)

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Ja też mam problem z liczenie tygodni :p według kalkulatora na BabyBoom mam 8+6 a na aplikacji moja ciąża jest 9 tydzień i nie wiem jak to jest i aż wstyd się przyznać to moja druga ciąża i dalej nie ogarniam tematu :D
To i to jest prawda, jedno drugiego nie wyklucza, ja jestem w 12 tygodniu.
 
Ja gdyby nie apka na telefonie to też już nic bym nie ogarniała. Muszę skomplikowane matematyczne działania wykonać, żeby ustalić, ile mam lat, bo na codzień to ja się tym nie przejmuję i serio jak nagle ktoś się mnie zapyta to ja nie wiem [emoji23][emoji23][emoji23]

Jutro wizyta u gina, trochę się boję, bo wyniki będę odbierać, a u mnie dobre wyniki to rzecz niemożliwa [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
U mnie ostatnio bardzo dobre dni, nic mi sie smierdzi, nie mdli...byleby nje zapeszyć i żeby tak zostało. Wczoraj miałam mega dzień na słodkie. Dzisiaj na szybko gotowałam zupę ogorkową.
1516109289-3f5d2160f0ca2769-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde, dałaś mi inspirację na najbliższy obiad! Ostatnio nic nie mogę wymyślić, co by mi smakowało. A jak pomyślałam o starej dobrej ogórkowej, to aż mi się ślinianki obudziły! [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja też mam problem z liczenie tygodni [emoji14] według kalkulatora na BabyBoom mam 8+6 a na aplikacji moja ciąża jest 9 tydzień i nie wiem jak to jest i aż wstyd się przyznać to moja druga ciąża i dalej nie ogarniam tematu :D
Suwak liczy skończone tygodnie. A aplikacja zaczęte :) ogólnie wychodzi na jedno 8t6d to tak na prawdę koniec 9 tygodnia :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
@Colorado1989 hahaha to tak jak ja :D ktoś się mnie zapyta o wiek i normlanie czarna dziura w głowie i normlanie mam zawieche :D aż wstyd się przyznać hahaha :D

Czyli jak mam np według kalkulatora 9+0 to to będzie już 10 tydzień? Ja pierdziele trochę ro zagmatwane :D dla mnie 9 to 9 a 12 to 12 i jakoś ciężko mi to ogarnąć i nie wiem czy kiedykolwiek to ogarnę :) ale na szczęście jest apka i mogę zobaczyć :) chociaż z drugiej strony tak głupio ktoś się zapyta w którym tygodniu jesteś a ja " poczekać tylko zobaczę w telefonie" haha :D
 
Do góry