reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziękuję,że się ze mną tym podzielilas:*
Jednak muszę napisać,że trochę się roznimy;) ja nigdy nie stawiała siebie i swoich potrzeb do kąta, jestem bardzo uparta, krzykliwa,emocjonalna i zawsze walczyłam o swoje, aż za bardzo. Bo wiem,że też poniekąd myślałam o sobie, kazałam rezygnować z wielu rzeczy. Ale nie że wszystkiego... I wiem jedno, na pewno za bardzo uzależniam swoją atrakcyjność od niego. Nigdy nie zamykalam się na znajomych, zdarzało i mi się wyjść na imprezę z pracy, na imprezę po skończonym turnieju siatkówki, ale zawsze dazylam do tego by że znajomymi czas spędzać razem,zaprosić ich w weekend, wspólnie pogadać... wolałam tak, niż jak któreś z nas ma wyjść popołudniu,wrócić w nocy, późnym wieczorem i kolejny dzień odsypiac do połowy dnia. Ale może źle to robiłam. Teraz nie jest najlepszy czas o walkę o siebie i coś dla siebie. Zaraz na świecie pojawi się drugi maluch i ja nie umiem obiecać że z radością będę umiała przyjmować jego wiadomości o tym że wyjeżdża,że wychodzi...Bo ja poniekąd będę uwiazana. Wiem jak to brzmi dla niektórych z Was, ale doświadczyłam tego już raz. Karmiłam syna 9 miesięcy, kocham go i moja nienarodzona córkę nad życie! Ale karmienie piersią to kolejny ciężki etap,A zwłaszcza na początku. Gdy są one częstsze nie wyjdę z domu na dłużej niż w godz. A laktatora używać nie bede:) dzięki temu nic kompletnie złego się u mnie nie działo. No nic, czas przebrać pidzame i zobaczyć co przyniesie kolejne popołudnie.
Tak czy inaczej trzymam mocno kciuki i życzę wszystkiego dobrego :)
Moja jak nie moze sie dodzwonic mowi ze dzwonila tyle razy ale mialam tel wylaczony.. a ja jej tysieczny raz powtarzam ze nie wylaczam telefonu,widocznie znow nie mialam zasiegu.. [Emoji23] ech te mamuski :D ale kocham ją bardzo :p
Czemu nie wejdzie fotelik? Za wasko jest?
Ja swoją też kocham, ale mamy kompletnie inne charaktery :p poza tym zawsze mówie że o złych rzeczach się wszyscy dowiadują najszybciej wiec pewnie jak nie ma ze mną chwilowo kontaktu to żyję sobie w stanie błogości :)
Widzisz z autami u mnie tak, jest auto rodzinne, które ma kłopot z elektryką i nie możemy nim nigdzie jechać, bo elektryk wraca z urlopu za 2 tygodnie. Jest też drugie auto, 4 osobowe więc by pasowało ale to sportowe niskie i ciasne auto i młodej fotelik z baza isofix nie wejdzie. Nie miałaby gdzie nóg podziać :p I ja tym autem do porodu pojade jak się zacznie a auto nr 1 nie będzie naprawione :D będzie fun :D :D przy córce po dokumenty ze szpitala na motorze przyjechałam :D (to było jakies półtora tygodnia po porodzie) :D

Dziewczyny, nie straszcie Ankan, jest w szpitalu, to lekarze na pewno wiedzą co robią :)
Popieram :) fachowa medyczna opieka to co innego niż nasze gdybanie :)
 
reklama
IMG_0827.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0827.JPG
    IMG_0827.JPG
    384,8 KB · Wyświetleń: 388
Moja tez malo co sie rusza ostatnio.. ale u mnie jest juz w kanale rodnym bardzo nisko,wiec mam podstawke.. a u ciebie? Moze tez juz jest ;)
Nie wiem. 2 tygodnie temu powiedział , że jest bardzo nisko, pomału wchodzi w kanał ale jeszcze jej tam nie ma. Może coś się dowiem w poniedziałek , ale nawet jak by było rozwarcie czy brak szyjki to co.. ty chodzisz tyle czasu z rozwarciem i dalej chodzisz. Przestałam na to zwracać uwagę już, bo to o niczym nie świadczy :/

Całe 14.99![emoji3] nic tylko brac [emoji3]
Cena super jak za takie urocze ubranko ❤️
Ja już po wizycie. Wody w normie a mały po prostu będzie drobniejszy i też trochę też brzuch zaniza wage. Przepływy są bardzo dobre więc nie ma się czym martwić. Gbs pobrany, w poniedziałek będę mieć wynik do odbioru. No i jutro mam do niej podejść do szpitala to zrobimy zapis ktg. Trochę kamień z serca ale i tak się będę martwić pewnie do czasu aż nie będę mieć w ramionach dziecka :p
Najważniejsze , że wszystko dobrze :) cieszę się bardzo i pamiętam jak pisałaś o szyjce już kilka tygodni temu a Zostalo ci tak malutko do bezpiecznego donoszonego tygodnia :)
 
Nic dzisiaj nie chce mi się robić , zrobię tylko ciasto dzisiaj i leżę :)
To my dzisiaj , 37.4 tydz
Ostatnie zdjęcie brzuszka wrzucam mam nadzieję że kolejne zdjęcie ktore wstawię bedzie już ze szpitala :DZobacz załącznik 877164
Chyba nisko masz już brzuszek ? Tak mi się wydaje :) ja też zrobiłam wczoraj i mam nadzieję , że więcej nie zdążę :D
Ładnie wyglądasz :*
 
No i właśnie to mnie chyba najbardziej denerwuje że mogę tak trwać jeszcze ponad miesiąc... o matko. Nie wyrobie jak nic. Pekne do tego czasu. A może los zrobiłby mi niespodziankę i zacznie się w przyszły czwartek. Taaaak. Chce przyszły czwartek;)

Zmienia swoje miejsce najpewniej i dlatego tak czujesz. Mój synio też bardziej łaskawy. Jeszcze niedawno kopał w moje prawe płuco A teraz nie pierdyka mocno. Masz rację. Alicja sama zdecyduje kiedy się pojawi. Ale rozumiem że na ten moment nie ma wskazań do cc więc sn bedzie (No chyba że coś się zmieni)?
Okaże się przy porodzie czy coś się zmieni ;) nastawiłam się na SN ale jak będzie to nikt nie wie. Może zeszła już niżej, bo nie kopie ostatnio w ogóle po rzebrach , mam dzięki temu duża ulgę :)
 
Nie wiem. 2 tygodnie temu powiedział , że jest bardzo nisko, pomału wchodzi w kanał ale jeszcze jej tam nie ma. Może coś się dowiem w poniedziałek , ale nawet jak by było rozwarcie czy brak szyjki to co.. ty chodzisz tyle czasu z rozwarciem i dalej chodzisz. Przestałam na to zwracać uwagę już, bo to o niczym nie świadczy :/


Cena super jak za takie urocze ubranko ❤️

Najważniejsze , że wszystko dobrze :) cieszę się bardzo i pamiętam jak pisałaś o szyjce już kilka tygodni temu a Zostalo ci tak malutko do bezpiecznego donoszonego tygodnia :)
Dokladnie.. nie ma co patrzec tez na innych bo kazdy ma inny organizm ;)
 
reklama
Do góry