reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzisiaj czy za tydzień i tak wyjdzie nie będzie miała innej możliwości :)

Tak ostatnio myślałam , że kobiety mówią , że końcówka się dłuży. A mi te tygodnie i dni leca nie wiadomo kiedy. I tak sobie uświadomiłam ostatnio, że to nie o takie dlużenie się chodzi :D tylko o takie , że nie wiadomo kiedy dzidzia zechce wyjsc i tyle się czeka i czeka :( mam nadzieję , że w ciągu dwóch tygodni będzie już z nami. Że nie będę miała wywoływanego porodu po terminie :p
 
Dzis moja mloda robi pierogi z serem.. mam ja przypilnowac i podpowiedziec.. ;) Musze do mamy zadzwonic o przepis na jej ciasto do pierogow [emoji14]
Poza tym bylismy w sklepie.. posprzatalam.. umylam podlogi.. naczynia.. teraz czekam na pranie i zaraz wstawiam kolejne.. [emoji14] ogarnelam taras z wyschnietych kwiatow.. pozniej zamiote tam :p
Jak ta twoja córka rozwinęła skrzydła kulinarne [emoji16] mega zdolna dziewczyna[emoji16]
A jak tam stosunki z teściową?[emoji4]
 
Dzis moja mloda robi pierogi z serem.. mam ja przypilnowac i podpowiedziec.. ;) Musze do mamy zadzwonic o przepis na jej ciasto do pierogow :p
Poza tym bylismy w sklepie.. posprzatalam.. umylam podlogi.. naczynia.. teraz czekam na pranie i zaraz wstawiam kolejne.. :p ogarnelam taras z wyschnietych kwiatow.. pozniej zamiote tam :p


Pierogi mmmmmmmmmmm :) kurcze chyba porobię też :)
 
Dziewczyny byłam w pepco, tyyyle dobrego tam było [emoji7] miałam już prawie.. nic nie kupować [emoji85][emoji3]
Przyszła tez przesyłka która maz zamówił, skarpeteczki - zakochałam sie ❣️
IMG_4394.JPG
IMG_4395.JPG
IMG_4396.JPG
IMG_4393.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4393.JPG
    IMG_4393.JPG
    458,5 KB · Wyświetleń: 316
  • IMG_4394.JPG
    IMG_4394.JPG
    441,4 KB · Wyświetleń: 315
  • IMG_4395.JPG
    IMG_4395.JPG
    431,4 KB · Wyświetleń: 313
  • IMG_4396.JPG
    IMG_4396.JPG
    450,3 KB · Wyświetleń: 316
@Maljan dzisiaj pisała, żebyście do niej na priv pisały jak coś
Poprzednim razem jak byłam na bb o ciąży bliźniaczej , to potem dzuewczyny założyły zamknięta grupę na FB i tam wszystkie przenioslysmy sie juz po porodzie i piszemy do dzis o naszych dzieciach . Jak rosną , jakie maja problemy i gadamy o nas samych . Z niektórymi bardzo blisko sie zakumplowalam i nawet poznałam osobiście . Zgadzam sie , ze publikowanie tutaj zdjec dzieci jest ryzykowne , ja zazwyczaj je kasuje po 1 h jak większość z was zobaczy.
 
reklama
Do góry