reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dawno do Was nie zaglądałam miałam do nadrobienia 40stron i dałam radę[emoji6]
U mnie brudny śluz pojawia się co kolka dni, pękają na synka na szyjce najpewniej od wymiotów(mam niesamowite torsje, rzuca mnie na kolana...) wymiotuję rano na czczo... i wieczorami(nie zawsze ale co drugi dzień sponiewiera mnie strasznie)... ostatnio do tego stopnia że lala mi się krew z poranionego gardła... dzisiaj znowu zapowiada się gorszy wieczór bo mam mega zgagę i mdłości a to zapowiedź wieczornych mega wymiotów...
Co do herbaty zwłaszcza zielonej ja w poprzednich ciążach zawsze planiłam po zielonej herbacie ponoć rozrzedza krew.
Ja w czerwcu skończę 33lata...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzedniej ciąży piłam kawę z mlekiem, A teraz tylko wodę z miodem i cytryną i jeszcze soki.. Od kawy i herbaty mnie odrzuca.
Mnie dziś muli pół dnia.. Najlepiej mi wchodzą świeżo gotowane obiadki.. I ostatnio chleb z pasztetem i pomidorem. Że słodkich rzeczy na dniach zrobię naleśniki:-) Od pon zaczynam kurs i aż się boję jak będę funkcjonować na nim.. A w środę spodziewam się gości.. Dużo prasowania mnie czeka, bo przez chorobsko robiłam niezbędne minimum.. I oto tym sposobem mam kupki do prasowania w każdym kącie...

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Dziewczyny ja trochę zapytam na inny temat.
Czy znacie firme Faberlic? Czy ktoś z Waszych rejonów to sprzedaje, reklamuje ? I z jakiego regionu jesteście

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@KatiNails - nooo uparciuchy to są straszne :D pedant już mniej.

@Wiola1985 - no to jak dwa różne odcienie byczków to chyba jeden z początku znaku, a drugi z końca? U moich rodziców taką różnicę widzę, jedno jest z początku bliźniąt, a drugie z końca, no i też temperamentem odbiegają mocno :D

@Kasiulla_88 - super, że wszystko ok, teraz odpoczywaj, niech koło Ciebie skaczą, będzie dobrze! :*

@eulalia83 - z tymi "zaćmieniami mózgu" jak ja to nazywam to najgorzej :D raz wysyłałam 3 koperty do klientów, i w każdej pozamieniałam przesyłki. Ile potem musiałam się nadzwonić i naodkręcać to ten... no ... :D

@Late92 - witam w klubie zapuszczonych z prasowaniem :D u mnie już soooolidna sterta czeka na przypływ sił. Ciągle coś innego do zrobienia, a potem już się wypstrykam z energii i nawet nie mam ochoty patrzeć na to prasowanie ...

Dziewczyny, pisałyście o gorszych dniach i plamieniach w terminie spodziewanej miesiączki. Mi się tak przypomniało, że gin mnie o tym uprzedzał, że to norma. U mnie to chyba nie występuje, bo ja okres sama z siebie to raz na pół roku miewałam ... mój organizm chyba jeszcze się nie zorientował :D
 
Kasiula dobrze, że wszystko w porządku [emoji4] teraz łez i odpoczywaj

My z mężem jesteśmy barany.Tylko ja z początku a on z końca znaku.

Katinails pierwszy raz słyszę taką nazwę firmy.

Ja zamiast kawy piję teraz Inkę. Od kawy mnie odrzuca a uwielbiam [emoji5]️
 
Dziewczyny czy orientujecie się jak szczepionka MMR może wpłynąć na kobietę w ciąży? Słuchy mnie doszły że jest duże prawdopodobienstwo że mogę się zarazić od syna którego powinnam zaszczepić już dwa miesiące temu. I nie wiem co teraz zrobić..
 
reklama
Kasiula dobrze, że wszystko w porządku [emoji4] teraz łez i odpoczywaj

My z mężem jesteśmy barany.Tylko ja z początku a on z końca znaku.

Katinails pierwszy raz słyszę taką nazwę firmy.

Ja zamiast kawy piję teraz Inkę. Od kawy mnie odrzuca a uwielbiam [emoji5]️
Kochana a z okolic jakiego większego miasta jesteś? :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry