reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiecie, buc bucem... Ale mężowi i mnie przykro, bo dał chwile serca posłuchać. Teraz mąż chodzi struty, bo nic nie widział a jeszcze na niego nawrzeszczeli. Od lekarza do lekarza i z każdym coś nie tak. Wbrew pozorom, nie jestem wybredna. Byle badania były i odpowiedział na kilka pytań bez gapienia się na zegarek...
 
reklama
Hej dziewczyny !

Ja czuje się fatalnie :( mdłości , wymioty swoją droga . Od dwóch dni mam silne zawroty głowy uwaga : w nocy . To nie tak ze zakręci się w głowie bo za szybko stanę to są zawroty które wybudzają mnie , nie pozwalają ponowienie zasnąć . Spotykałyście się z czymś takim ? Dzisiaj dodatkowo boli / cmi mnie połowa głowy . Spotykałyście się z czymś takim ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja ostatnio miałam taki ból że byłam pól dnia nieprzytomna, wczoraj wieczorem miałam jakiś taki pulsujący po prawej stronie napadał mnie chwilowo nie bolało mnie cały czas dzisiaj juz lepiej jest. Może zmierz ciśnienie nieraz z tego boli trzeba wtedy konsultować się z lekarzem
 
[emoji7] Ja tez łezki uroniłam [emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, w końcu jakieś dobre wieści :))) oby tak dalej :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Hej mam ten sam problem. U mnie opryszczka pojawiała się bardzo często, za każdym razem jak tylko mialam osłabiony organizm. Mieszkam w UK, byłam w aptece po poradę, powiedzieli żeby niczym typu zovirax nje smarować, jeśli to Twoja pierwsza to raczej skontaktuj sie z lekarzem. Ważne żeby jej nie roznieść. Moja goi sie już 10 dni, dalej mam strupek. Możesz jedynie sobie pomóc przyjmując wit. c.

Hej Wiola ! Widzę ze tez mieszkasz w uk , gdzie dokładnie ? Kiedy masz pierwszy scan ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry